Огляд епілятора Braun SE 3430

Огляд епілятора Braun SE 3430

Існує чималопособів, що дозволяють в найкоротші терміни позбутися небажаної рослинності на тілі. Однак, на жаль, майже всі вони викликають в процесі неприємні відчуття, аж до сильного болю. Згадати хоча б воскову епіляцію. Природно, що логічною альтернативою стала для багатьох покупка епілятора. Прилад одразу став популярним, сьогодні можна знайти десятки його різновидів. Вони розрізняються дизайном, функціями, комплектацією. Деякі з них навіть стали справжніми хітами продажів.

Унікальні можливості Braun SE 3430

Основним інструментом епілятора є міні-пінцети. Вони об'єднані в блок з 20-ти одиниць та працюють спільно, виймаючи волоски швидким різким рухом, коли ви проводите прилад над ділянкою шкіри. Додаткову ефективність пінцетам надають пальчики SoftLift, що підводять волоски, прилеглі безпосередньо до тіла і направляють їх під блок пінцетів. Також серед аналогів Braun SE 3430 виділяється цілим рядом інших переваг: простотою конструкції, зручністю у використанні і, при цьому, багатофункціональністю, а також вдалим співвідношенням ціни/якості. Епілятор добре оптимізований для того, щоб втомлива і неприємна раніше процедура переносилася легше:

  • Тример. Дана насадка дозволяє перетворити епілятор в щось більше. З її допомогою волосся в зоні бікіні можна акуратно підстригти, але не видаляти повністю.
  • Бритва. Як і насадка-тример, встановлюється окремо. Бритву можна використовувати в якості самостійного повноцінного приладу або як доповнення. Наприклад, для обробки зон, що відрізняються за якоїсь причини підвищеною чутливістю до дії пінцетів.
  • Підсвічування. Лампа діодного типу дає значно сильніший світловий потік в порівнянні зі звичайним домашнім світильником. Більше того, світло спрямоване на чітко обмежену ділянку, що обробляється у ту ж мить. Завдяки цьому ви не пропустите жодної волосинки, навіть найтоншої і майже непомітної.
  • Швидкісні режими. Їх у епілятора всього два. На зниженій швидкості рекомендується проводити епіляцію зони бікіні, пахв, а стандартна підходить для всього тіла.

Зверніть увагу – прилад призначений для проведення лише епіляції сухого типу, дозволяючи проводити її настільки акуратно, що використання додаткового вологого пом'якшення (води, лосьйонів або кремів) вам просто не буде потрібним.

Вбудована масажна система

Хоча вона і не є магічною панацеєю від болю, неприємні, а тим більше больові відчуття дійсно помітно знижуються. Тому, щоб попередньо підготувати шкіру до майбутньої гігієнічної процедури, активізувавши кровообіг, не забувайте використовувати масажні ролики. Їх розслаблюючий вплив знижує подальшу сприйнятливість, робить шкіру еластичною. Нагадуємо, що масажна система не є якимось додатковим обладнанням чи аксесуаром, а входить у ціну епілятора Braun SE 3430