Огляд епілятора Braun SE 3270

Огляд епілятора Braun SE 3270

Кожна представниця прекрасної статі, ще будучи маленькою дівчинкою, мріяла стати принцесою, а еталоном краси майже для всіх юних модниць, була всесвітньо відома лялька Барбі. Лялька з точно вивіреними формами, блискучими як шовк волоссям, гладким пластиковим тілом стала уособленням свого роду зразок для наслідування, до якого прагнуть вже дорослі принцеси. І об'єктом головної уваги, як правило, стає зайва рослинність на тілі, яка нерідко приносить великий дискомфорт. Багато хто проводить епіляцію за допомогою звичайної бритви, так як це найбільш безболісний метод, але, на жаль, він не дає довгострокового ефекту. Деякі салони краси пропонують такі процедур як шугарінг, або воскове видалення волосся, але не завжди такі салони під рукою, і їхати на інший кінець міста, а потім назад не завжди знайдеться час. Компанія Braun представляє спосіб отримати не менш ефективний результат прямо не виходячи з дому: сучасний високотехнологічний епілятор Braun SE 3270. Тепер зробити свої ніжки ніжними, красивими можна в домашніх умовах без допомоги фахівця, якого якісно замінить епілятор. SE 3270 – це простий і комфортний спосіб залишатися завжди красивою, гарантовано отримуючи чудовий результат, ефект якого триватиме довгий час.

Жіночний і ніжний дизайн

Створюючи такий істинно жіночий прилад, розробники Braun поставили перед собою мету зробити його таким же гарним як ті, для кого він призначений. І хоча реалізувати цю ідею на 100%, звичайно, неможливо, оскільки конкурувати з жіночою красою могла б хіба, що нескінченність зірок на небосхилі, епілятор отримав дійсно привабливу, дуже вишукану жіночу зовнішність. Епілятор має оригінальний дизайн, виконаний в ніжних тонах білого і рожевого кольорів, які створюють відчуття легкості і чистоти. Спокій, рівномірність біло-рожевої ідилії так само ніжно, витончено перериває світло бузкове забарвлення пінцетів, що вносить свіжість в завершений образ епілятора. Розташувавши кнопку управління пристроєм в центрі корпусу приладу, розробники зробили роботу з пристроєм ще приємніше і легше: вона легко намацується і завжди доступна. Не менш зручним виявиться зберігання пристрою, мініатюрні форми , легкі матеріали корпусу дозволяють зберігати прилад в будь-якому ящику шафи, або столу, не займаючи багато місця в кімнаті.

Зручний вибір швидкісного режиму

Даний епілятор оснащений двома швидкісними режимами, які легко переключаються за допомогою спеціального регулятора швидкості. Можливість такої гнучкої настройки роботи пристрою робить можливим індивідуально підходити до різних типів шкіри і їх особливостям. Так, перша, більш повільна швидкість чудово підійде для ніжної шкіри, а ось другий режим Кожна представниця прекрасної статі, ще будучи маленькою дівчинкою, мріяла стати принцесою, а еталоном краси майже для всіх юних модниць, була всесвітньо відома лялька Барбі. Лялька з точно вивіреними формами, блискучими як шовк волоссям, гладким пластиковим тілом стала уособленням свого роду зразку для наслідування, до якого прагнуть вже дорослі принцеси. І об'єктом головного уваги, як правило, стає зайва рослинність на тілі, яка нерідко приносить великий дискомфорт. Багато хто проводить епіляцію за допомогою звичайної бритви, так як це найбільш безболісний метод, але, на жаль, він не дає довгострокового ефекту. Деякі салони краси пропонують такі процедур як шугарінг, або воскове видалення волосся, але не завжди такі салони під рукою, їхати на інший кінець міста, а потім назад не завжди знайдеться час. Компанія Braun представляє спосіб отримати не менш ефективний результат прямо не виходячи з дому: сучасний високотехнологічний епілятор Braun SE 3270. Тепер зробити свої ніжки ніжними і красивими можна в домашніх умовах без допомоги фахівця, якого якісно замінить епілятор. Дана модель – це простий і комфортний спосіб залишатися завжди красивою, гарантовано отримуючи чудовий результат, ефект якого триватиме довгий час.

Жіночний і ніжний дизайн

Створюючи такий істинно жіночий прилад, розробники Braun поставили перед собою мету зробити його таким же гарним як ті, для кого він призначений. І хоча реалізувати цю ідею на 100%, звичайно, неможливо, оскільки конкурувати з жіночою красою могла б хіба що нескінченність зірок на небосхилі, епілятор отримав дійсно привабливу, дуже вишукану жіночу зовнішність. Модель має оригінальний дизайн, виконаний в ніжних тонах білого і рожевого кольорів, які створюють відчуття легкості та чистоти. Спокій, рівномірність біло-рожевої ідилії так само ніжно і витончено перериває світло бузкове забарвлення пінцетів, що вносить свіжість в завершений образ епілятора. Розташувавши кнопку управління пристроєм в центрі корпусу приладу, розробники зробили роботу з пристроєм ще приємніше і легше: вона легко намацується, завжди доступна. Не менш зручним виявиться зберігання пристрою, мініатюрні форми , легкі матеріали корпусу дозволяють зберігати прилад в будь-якому ящику шафи, або столу, не займаючи багато місця в кімнаті.

Зручний вибір швидкісного режиму

Модель оснащена двома режимами, які легко переключаються за допомогою спеціального регулятора швидкості. Можливість такої гнучкої настройки роботи пристрою робить можливим індивідуально підходити до різних типів шкіри і їх особливостям. Так, першу, більш повільну і ніжну швидкість рекомендується використовувати для ніжної шкіри, вона прекрасно підходить для епіляції в зоні бікіні, або під пахвами. А другий режим забезпечить найбільш швидке досягнення результату.

Інноваційні технології і унікальні системи

Часто дівчата намагаються провести епіляцію саме вдень, використовуючи денне освітлення, щоб отримати найбільш якісний результат. Але Braun SE 3270 здатний забезпечити бездоганну епіляцію при будь-яких умовах використання, незалежно від освітлення. Унікальна вбудована система "Smartlight", в якій використані спеціальні висвітлювальні елементи, добре висвітлює оброблювану ділянку, роблячи видимим кожен пропущений волосок. Особлива конструкція голівки для гоління Braun SE 3270 дозволяє їй точно повторювати всі контури тіла, що в свою чергу робить можливим легко обробляти навіть важкодоступні зони. Видаляючи рослинність обережно і точно, епілятор працює ніжно , дбайливо, виключаючи неприємні подразнення, або почервоніння практично повністю.

Епілятор оснащений унікальною технологією пальчиків "SoftLift". Використання цієї інноваційної системи дозволяє епілятору з легкістю захоплювати навіть найкоротші волоски, створюючи в поєднанні з технологією двадцяти пінцетів відчуття бездоганної гладкості протягом трьох тижнів після використання цього приладу. Епіляція з цим пристроєм – це не тільки дивовижна краса, а й здоров'я. Епілятор оснащений унікальними вбудованими масажними роликами, які здатні ще до початку епіляції надавати на шкіру легкий масажний вплив, яке не тільки розслабить шкіру перед процедурою, але і зніме втому з ніг, подарувавши їм здоровий і свіжий вигляд.

Навіть за найсучаснішим пристроєм потрібно іноді доглядати – це запорука його довгої і якісної роботи, тому простота догляду прямо пропорційно впливає на простоту його експлуатації. Для догляду за приладом передбачена спеціальна щіточка, яка зводить кількість необхідних дій до мінімуму, позбавляючи від довгих і заморочливих процедур. Епілятор SE 3270 – це унікальний шанс отримати можливість виглядати бездоганно в домашніх умовах, не піддаючи себе виснажливим тортурам і мукам.