Огляд чайника Braun WK 500 Black

Огляд чайника Braun WK 500 Black

Хочете купити практичний чайник з відмінними робочими характеристиками? Наш фірмовий інтернет-магазин пропонує своїм покупцям товар німецької якості. Це означає, що будь-яка вибрана вами модель прослужить довгі роки і з легкістю буде справлятися зі своїми завданнями.

Надійний, потужний, ергономічний – все це Braun WK 500 Black. Якщо вам подобаються чайники з пластика, зверніть увагу на цей пристрій.

Класика від Braun

Чайник популярний серед тих, хто вважає за краще класичні кольори, строгі форми, лаконічний дизайн. Всі ці характеристики є відмінними рисами техніки торгової марки Braun. Якщо вам подобаються саме такі пристрої, WK 500 Black – то, що вам потрібно. Він відмінно виглядатиме на кухні, декорованій в будь-якому стилі. Чайник універсальний і сучасний, він виготовлений із пластику, що робить його привабливим для покупців. Має зручну ручку, великі кнопки, мірну шкалу, тільки глянувши на яку, ви будете знати, чи потрібно долити води.

Ефективний і якісний

Потужність приладу 3000 Вт – він кип'ятить воду в одну мить. Вміщує 1,7 літра – ви зможете приготувати дуже багато чашок чаю, не доливаючи воду в пристрій. Він має прихований нагрівальний елемент, що є великою перевагою. Чим це добре? Ви зможете закип'ятити рівно стільки води, скільки вам потрібно. П'єте чай на самоті і хочете приготувати всього одну чашку напою? З таким чайником це не проблема. Завдяки прихованого нагрівального елементу накип в чайнику утворюється набагато повільніше. До того ж, напої, приготовані з його допомогою, не матимуть металевий присмак. Для вас пріоритетом при покупці чайника є зручність? Підставка дозволяє чайнику повертатися на 360 градусів, що робить його придатним як для правшів, так і для лівшів. Braun піклується про вас, розробляючи ергономічну і надійну техніку, робота з якою приносить позитивні емоції. Ваш помічник має знімний фільтр, який запобігає потраплянню в чашку сміття. Не забувайте промивати його. Робити це можна під краном.

У вас є звичка знімати чайник з підставки до того, як він закипить? Більше не потрібно хвилюватися про те, що ви можете обпектися. Чотириступінчаста система безпеки відключає чайник, якщо ви знову згадайте свою звичку, пристрій не увімкнеться з відкритою кришкою, або без води, самостійно завершить процес кип'ятіння води.

Секрет смачного чаю розкритий!