Огляд чайника Braun WK 500 Black

Огляд чайника Braun WK 500 Black

Хочете купити практичний чайник з відмінними робочими характеристиками? Наш фірмовий інтернет-магазин пропонує своїм покупцям товар німецької якості. Це означає, що будь-яка вибрана вами модель прослужить довгі роки і з легкістю буде справлятися зі своїми завданнями.

Надійний, потужний, ергономічний – все це Braun WK 500 Black. Якщо вам подобаються чайники з пластика, зверніть увагу на цей пристрій.

Класика від Braun

Чайник популярний серед тих, хто вважає за краще класичні кольори, строгі форми, лаконічний дизайн. Всі ці характеристики є відмінними рисами техніки торгової марки Braun. Якщо вам подобаються саме такі пристрої, WK 500 Black – то, що вам потрібно. Він відмінно виглядатиме на кухні, декорованій в будь-якому стилі. Чайник універсальний і сучасний, він виготовлений із пластику, що робить його привабливим для покупців. Має зручну ручку, великі кнопки, мірну шкалу, тільки глянувши на яку, ви будете знати, чи потрібно долити води.

Ефективний і якісний

Потужність приладу 3000 Вт – він кип'ятить воду в одну мить. Вміщує 1,7 літра – ви зможете приготувати дуже багато чашок чаю, не доливаючи воду в пристрій. Він має прихований нагрівальний елемент, що є великою перевагою. Чим це добре? Ви зможете закип'ятити рівно стільки води, скільки вам потрібно. П'єте чай на самоті і хочете приготувати всього одну чашку напою? З таким чайником це не проблема. Завдяки прихованого нагрівального елементу накип в чайнику утворюється набагато повільніше. До того ж, напої, приготовані з його допомогою, не матимуть металевий присмак. Для вас пріоритетом при покупці чайника є зручність? Підставка дозволяє чайнику повертатися на 360 градусів, що робить його придатним як для правшів, так і для лівшів. Braun піклується про вас, розробляючи ергономічну і надійну техніку, робота з якою приносить позитивні емоції. Ваш помічник має знімний фільтр, який запобігає потраплянню в чашку сміття. Не забувайте промивати його. Робити це можна під краном.

У вас є звичка знімати чайник з підставки до того, як він закипить? Більше не потрібно хвилюватися про те, що ви можете обпектися. Трьохступінчаста система безпеки відключає чайник, якщо ви знову згадайте свою звичку, пристрій не увімкнеться без води або якщо чайник ненадійно стоїть та самостійно завершить процес кип'ятіння води.

Секрет смачного чаю розкритий!