Огляд чайника Braun WK 3100 White

Огляд чайника Braun WK 3100 White

Для того, щоб насолодитися чаєм або кавою, напевно, на кожній кухні є чайник. Простий і абсолютно необхідний побутовий прилад, про важливість якого ми часто і не замислюємося до тих пір, поки він справно виконує свою функцію. Тобто, швидко кип'ятить воду. Якщо ви як раз в пошуках підходящої заміни своєму, який вийшов з ладу або просто хочете змінити стиль, в якому оформлена кухня, рекомендуємо купити чайник Braun WK 3100 White. Його гладкий білий корпус буде красиво виглядати у будь-якому інтер'єрі, а технічні характеристики відповідають сучасним стандартам. В даному огляді ми коротко розглянемо основні переваги даної моделі і її відмінні риси.

Потужність і об’єм для швидкості закипання

Саме ця характеристика цілком справедливо вважається найголовнішою для електричного чайника. Для того, щоб прискорити процес, є кілька шляхів. По-перше, найпростіше зменшити об’єм. Вода і правда закипить дуже швидко, ось тільки надовго її не вистачить, особливо, якщо ви збираєтеся «чаювати» в компанії. Тому при розробці моделі Braun WK 3100 White пішли іншим шляхом і поставили в ній потужний нагрівальний елемент, який здатний всього за кілька хвилин довести до кипіння максимальну кількість води. Взагалі-то, такий підхід теж не ідеальний, оскільки енергоспоживання зростає тим сильніше, чим вища потужність чайника і чим довше він працює. Таким чином, вибір залишається за вами. На сайті представлені різні моделі чайників Braun, що відрізняються об’ємом і потужністю нагрівального елементу. Можна сказати, що WK 3100 White, найбільше підходить для тих випадків, коли чаю або інших напоїв може знадобитися багато. Наприклад, в офісі або для великої родини.

  • потужність і об’єм. При потужності нагрівального елементу 2200 Ватт, чайник швидко доведе до кипіння 1,7 літра рідини.
  • пластиковий корпус. Ефективно зберігає температуру, вода залишається гарячою тривалий час, без необхідності повторного кип'ятіння.
  • поворотна підставка. На підставці чайник може обертатися на 360 град., підійти до нього можна з будь-якого боку. Це полегшує розміщення при нестачі місця.
  • ергономіка. Зручна відкрита рукоятка дає можливість утримувати наповнений чайник однією рукою. А прямо під нею, зі зворотного боку корпусу, віконце зі шкалами, через яку видно, скільки води залишилося.

Питання надійності

Автоматичне відключення після закипання і блокування включення без води всередині, при знятті з підставки – обов'язкові опції безпеки і надійності. Також, Braun WK 3100 White оснащений нагрівальним елементом прихованого типу, що не контактує з водою. Він абсолютно безпечний для користувача, а також має збільшений термін служби. З води, рано чи пізно, осідає накип, що знижує ефективність кип'ятіння. Як би ви не старалися, виключити її появу повністю не вдасться, проте приховані нагрівальний елемент менш схильний до її впливу.

Оформіть замовлення і купіть чайник Braun WK 3100 White в нашому онлайн-магазині за вигідною ціною прямо зараз. Гарантія якості від виробника, безкоштовне сервісне обслуговування і безкоштовна швидка доставка по Україні.