Огляд чайника Braun WK 3000 Black

Огляд чайника Braun WK 3000 Black

Такий простий, але, тим не менш, практично незамінний прилад як чайник просто зобов'язаний бути хорошим у всіх відносинах. Та й до дизайну чайника вимоги також досить високі, адже ми бачимо його на кухні кожен раз, коли потрібно розігріти воду для чаю або кави. Основними критеріями, якими керується покупець, збираючись купити електрочайник , є його розміри, місткість і потужність. А за даними показниками одним з найкращих є чайник Braun WK 3000 Black.

Технічні характеристики моделі

Так, хоча місткість даного чайника не така вже й велика - 1 літр, проте висока потужність в 2200Ватт гарантує, що ця кількість води закипить практично миттєво. А скромні габарити приладу дають можливість з легкістю підшукати для нього зручну місцину навіть на дуже обмеженій кухні або в офісній їдальні. Його прихований нагрівальний елемент захищений від контакту з водою, що не тільки служить запорукою безпеки при роботі, але і дозволяє уникнути накопичення накипу на даній деталі (у всякому разі, істотно уповільнити цей процес). В цілому, чайник можна вважати дійсно оптимальним, розумним вибором для регулярного використання в побуті.

  • компактність. Завдяки невеликій вазі і габаритам, ви можете не тільки використовувати цей чайник вдома, але і без проблем перевозити його з собою.
  • висока потужність. Вода в чайнику закипає дуже швидко, а значить, ваш улюблений напій також буде приготовлений незабаром. Такі показники потужності можна порівняти навіть з моделями більшої місткості і розміру.
  • надійність і безпека. Як і вся техніка, виробництва Braun, побутовий електрочайник Braun WK 3000 Black виготовлений з дотриманням відповідних норм якості. При правильній експлуатації він прослужить вам не один рік. З метою підвищення безпеки, передбачена ефективна система автовідключення: одразу після закипання води, в разі зняття з підставки і блокування включення при повній відсутності води.
  • дизайн. Цей чайник відзначається ефектним стилем, який відмінно вписується практично в будь-який сучасний інтер'єр кухні або офісу. Ви запросто знайдете для нього ідеальну комбінацію з іншою побутовою технікою, посудом і меблями.

Придбання і доставка

Для того, щоб купити Braun WK 3000 Black , ви можете просто зателефонувати нам або внести його до переліку покупок через меню Персонального кабінету, після авторизації на сайті ( менеджери зв'яжуться з вами незабаром). Нагадуємо, що, купуючи будь-який товар в інтернет-магазині, ви отримуєте право на сервісне обслуговування і офіційну гарантію якості від виробника. Доставка товарів територією України здійснюється безкоштовно.