Огляд бритви Braun Series 8 8359PS Wet&Dry

Огляд бритви Braun Series 8 8359PS Wet&Dry

Електробритви всіх марок і типів дозволяють заощадити час, яке чоловікові доводиться витрачати на цю регулярну і досить стомлюючу процедуру. Але не всі вони в змозі забезпечити при цьому належну якість гоління. Тільки найсучасніші моделі, розроблені за оновленими стандартами і технологіями, дозволяють домогтися результату. Швидке позбавлення від щетини, наскільки б щільною вона не була, відсутність порізів і подразнення на шкірі, комфорт під час використання – саме все це ви отримаєте, купивши електробритву Braun Series 8 8359PS Wet&Dry!

Характеристики та технічні особливості

Потужний мотор з електронним керуванням і автоматичним налаштуванням потужності здатен повністю реалізувати потенціал, який дає унікальна конструкція ріжучого блоку. Незмінно висока ефективність гоління зберігається як при вологому, так і при сухому його варіанті. Вибір залежить тільки від персональних вподобань кожного власника.

  • Responsive Intelligence. Сенсор бритви в потрібний момент підвищує потужність мотора, якщо ріжучий блок потрапляє на ділянку з дуже щільною щетиною.
  • Direct & Cut. Даний тример призначений для видалення щільно притиснутих до шкіри волосків. Він піднімає їх і підставляє точно під сіточку з ріжучими елементами.
  • Opti Foil. Дві розташовані поруч сіточки з напиленням з титану. Відрізняються підвищеним терміном служби і здатні з легкістю збривати щетину будь-якого типу з першого ж проходу.
  • Ріжучі елементи включають три незалежних блоки. Кожен плавно слідує контурам підборіддя, витримуючи однакову відстань між бритвеною сіточкою і шкірою. Отже, вирівнювання лінії бороди або гоління начисто завжди відбуваються рівномірно.

Зарядного блоку в даній моделі немає. Однак очищення ріжучих елементів може бути якісно проведене навіть під водою, без використання спеціальних засобів і пристроїв. Акумулятор розрахований на 60 хвилин роботи без виключення і повну перезарядку за ту ж 1 годину.

Ергономічний дизайн восьмої серії

Компанія Braun обов'язково приділяє увагу дизайну, при розробці чергової моделі. Хоча б для того, щоб зберігати єдиний стиль своїх пристроїв і підтримувати власні високі стандарти, що стали вже еталонними. Не дивно, що ця бритва так добре лежить в руці і настільки проста у використанні. Кнопка вмикання розташована прямо під великим пальцем, на рукоятці є LED-індикатор для виведення сервісної інформації, а під’єднання насадок та їхня зміна здійснюється дуже легко.