Огляд бритви Braun Series 8 8350 Wet&Dry

Огляд бритви Braun Series 8 8350 Wet&Dry

Голитися доводиться регулярно всім чоловікам. Навіть тим, хто вважає за краще носити розкішну бороду, періодично не обійтися без підрівнювання, коригування. Адже іноді просто хочеться кардинально змінити стиль. Тож, питання вибору відповідного пристрою, так чи інакше, доводиться розглядати. Ми рекомендуємо купити Braun Series 8 8350 Wet&Dry, один з найкращих на сьогодні зразків в колекції німецького виробника. Прилад з дійсно універсальними можливостями.

Вільний рух лез

Повна свобода і легкість гоління. Що це? Перш за все – можливість ідеального гоління, не перетворюючи гігієнічну процедуру в тривалий процес, що втомлює «марафон». Braun Series 8 8350 Wet&Dry, з її 3-ма незалежними ріжучими елементами одним плавним проходом акуратно збриває щетину до ідеальної гладкості. Головка плаваючого типу з абсолютною точністю повторює вигини підборіддя, а кожен ріжучий елемент також рухається в цей час. Більше не потрібно ретельно виборювати важкодоступні ділянки – бритва все зробить сама.

Запатентовані технології Braun

Всі бритви зовні досить схожі, а ось багато технічних рішень, втілені в бритвах Braun, є унікальними.

  • Технологія Sonic. Ріжучі елементи здійснюють 30 000 мікровібрацій в хвилину, дозволяючи станку буквально прослизати над шкірою, без шкоди і не викликаючи подразнень.
  • Технологія Responsive Intelligence. Електронні сенсори постійно, з високою точністю контролюють тип щетини під станком і миттєво (під керуванням 32-бітного процесора) збільшують потужність, коли це потрібно. Так досягається рівномірне гоління щетинок.
  • Сухе і вологе гоління. Незалежно від того, який спосіб ви надаєте перевагу, ваша нова бритва не підведе! Braun Series 8 8350 Wet&Dry має повністю герметичний корпус, оптимізований для роботи з водою і зволожуючою косметикою (гелі, креми, лосьйони). Навіть якщо випадково ви упустите прилад в воду, йому це не зашкодить!

Інновації торкнулися і самої бритвеної головки. Тут застосовані тримери особливої конструкції, що відрізняються як збільшеним терміном служби, так і підвищеною ефективністю. Direct&Cut – здатний справлятися з волосками, які не піддаються легко. Даний тример направляє щетинки, що ростуть в сторони, прямо в отвори для гоління сіточки – буквально кожну, не пропускаючи жодної! А для зрізання довгого волосся використовується окремий висувний тример.

Акумулятор з двома режимами

У стандартному варіанті це гарантовані 60 хвилин роботи при повній зарядці за ті ж 60 хвилин. Другий режим роботи – експрес-зарядка за 5 хвилин, з можливістю провести одне коротке гоління. Корисна функція, яка стане в нагоді в умовах завантаженого справами дня.