Огляд бритви Braun Series 7 799cc

Огляд бритви Braun Series 7 799cc

Комфортне гоління

Гладка і доглянута шкіра обличчя без подразнень – важливий аспект образу успішного сучасного чоловіка. Тому дуже важливо підібрати ідеальний прилад для гоління, який допоможе вамдоглядати за собою без зайвих витрат часу. Бритва Braun Series 7 799cc буде прекрасним подарунком для всіх, хто цінує швидке, комфортне гоління без порізів, роздратування шкіри. У ній бездоганна якість та надійність поєднуються з елегантним, привабливим дизайном – такий прилад зручно і приємно тримати в руці. Її можна використовувати як для сухого, так і для вологого гоління – обирайте найбільш прийнятний для вас варіант.

Щоб ваша шкіра була ідеально виголена, фахівці німецького бренду розробили спеціальну сітку OptiFoil. Її особливість в незвичайній формі: сітка має безліч отворів різних розмірів, завдяки яким навіть найкоротші волоски захоплюються і зрізаються максимально близько до шкіри. У кінці, ви отримуєте чудовий результат, який зберігається протягом довгого часу. Бриюча голівка в даній моделі рухлива, що дає їй можливість швидко підлаштовуватися і адаптуватися до контурів вашого обличчя, ретельно збриваючи непотрібні волоски. Вона рухається у чотирьох напрямках, за один рух збриваючи те, що іншим бритвамбуде під силу тільки за два.

Характеристики

Ця модель може працювати в режимі нормального, дбайливого і інтенсивного гоління. Ви можете підібрати підходящий варіант для кожної ділянки обличчя, або ж обрати режим у залежності від чутливості вашої шкіри. Бритва оснащена унікальною "інтелектуальною" технологією Sonic, завдяки якій бриюча голівка здійснює 10 000 мікровібрацій на хвилину. Таким чином, прилад немов "читає" ваше обличчя і повністю адаптується до густоти щетини. Ця революційна технологія дозволяє досягти приголомшливих результатів за короткий час.

Ще одна ключова особливість цієї бритви – запатентований тример ActiveLift, що забезпечує догляд за всіма важкодоступними ділянками. Він здійснює 130 рухів в секунду, піднімаючи і акуратно зрізуючи волоски, навіть ті, які дуже щільно прилягають до шкіри. Тепер вамбуде набагато легше впоратися з голінням шиї. Асиметрична форма тримера дає йому можливість швидко справлятися з неслухняними волосками на будь-яких проблемних ділянках.

Прилад може безперервно працювати протягом 50 хвилин. Для того щоб зарядити його повністю, знадобиться 1 година, а якщо вамнеобхідний один сеанс швидкого гоління – можете зарядити його протягом 5 хвилин. Цього буде цілком достатньо, щоб швидко привести себе в порядок. У нижній частині бритви ви знайдете спеціальний РК-дисплей, який повідомить про стан заряду акумулятора, підкаже в якому стані сітка і проінформує про чистоту приладу (для цього передбачений 6-ти рівневий індикатор).

Чистка і догляд

Особлива система очищення Clean & Renew подбає про те, щоб ваша бритва була завжди у відмінному стані і забезпечувала ретельне гоління. Фахівці бренду, які розробили цю систему, стверджують, що її використання в 10 разів більш гігієнічне, ніж звичайне ополіскування приладу під струменем проточної води. Система проводить зарядку, дезінфекцію, очищення, змазування ножів та сушку Series 7 799cc. Щоб зробити всі ці дії, досить натиснути всього на одну кнопку. Система сама оцінює ступінь забруднення і обирає відповідну програму для чищення. Ви можете виконати цикл швидкого очищення за 25 секунд.

Придбавши бритви від Braun, ви отримаєте надійних і функціональних помічників, які незамінні при створенні ідеального образу.