Огляд бритви Braun Series 3 310 Wet & Dry

Огляд бритви Braun Series 3 310 Wet & Dry

Голитися або не голитися – ось у чому питання. І він часто виникає в головах чоловіків, коли настає пора проведення даної процедури. Комусь із представників сильної половини людства подобається начисто виголене обличчя, хтось змушений голитися за певними обставинами (наприклад, вимоги роботодавця або погано росте борода). Однак при неправильному виборі бритви, можна отримати не зовсім привабливі результати, такі як почервоніння та роздратування на шкірі. Щоб уникнути подібних неприємностей, важливо відповідально підійти до вибору пристрою. Пропонуємо вашій увазі електробритву Braun Series 3 310 Wet & Dry, розроблену німецькими фахівцями всесвітньо відомої компанії. У цьому огляді ми розповімо вам про дану модель електробритви популярного бренду, який заслужив довіру мільйонів покупців.

Для бездоганних результатів гоління

Якщо ви шукаєте ту бритву, яка буде радувати вас ідеальними результатами своєї роботи, то Braun Series 3 310 Wet & Dry – саме те, що вам необхідно. Комфорт під час роботи і гладенька шкіра, без неприємних наслідків після, вам гарантовані. Якість і практичність – ось як можна описати в двох словах цю модель пристрою.

Ріжучі елементи бритви електробритви Braun Series 3 310 Wet & Dry

Розробники компанії Braun оснащують свою продукцію тільки найкращими технологіями і дуже уважно ставляться до деталей. Електрична бритва Braun Series 3 310 Wet & Dry не є винятком. Вона оснащена потрійною бритвеною системою (дві сіточки і тример між ними), кожен з цих ріжучих елементів виконує певне завдання та справляється з ним не менш, ніж на 100%.

Адаптуючись до контурів обличчя, сіточки SensoFoil впритул прилягають до шкіри та зрізають волоски максимально близько до неї. У свою чергу тример MicroComb зрізає довгі волоски і направляє, зростаючу в різних напрямках щетину до сіточок. Всі ріжучі елементи плаваючі, завдяки чому вони ідеально оброблять різні, навіть важкодоступні, ділянки вашого обличчя.

Голіться в душі разом з Braun Series 3 310 Wet & Dry

Полюбляєте голитися під час прийняття душу? Без проблем! Адже електробритву Braun Series 3 310 Wet & Dry, купити яку ви можете в нашому офіційному інтернет-магазині з гарантією від виробника, можна використовувати як для звичайного гоління, так і для вологого. Повністю водонепроникний корпус пристрою дозволить вам проводити процедуру під душем разом з пінкою або гелем для гоління, і не хвилюватися, що всередину потрапить вода.

Для довгої служби вам

Важливим чинником у виборі пристрою для гоління є його довговічність. Адже якщо прилад пропрацює пару років, ви зрозумієте, що незабаром доведеться знову замислюватися про його купівлю. Але не у випадку з бритвою Braun Series 3 310 Wet & Dry, так як вона була створена саме для довгої служби, і буде тішити вас своєю працездатністю довгі роки!

Техніка Braun – коли якість це друге ім'я.