Огляд бритви Braun MobileShave M-90

Огляд бритви Braun MobileShave M-90

Поява стильних, інноваційних та багатофункціональних електробритв Braun, одного разу вразила весь світ, подарувавши якісно новий, високоефективний комфортний спосіб гоління. Але компанія Braun не зупиняється на досягнутому, створюючи нові моделі високотехнологічних електробритв, які дали можливість чоловікам, робити свій зовнішній вигляд сучасним, стильним та охайним. Представляючи дивовижне розмаїття і широкий асортимент різних пристроїв для догляду (тримери для бороди, вусів, машинки для стрижки волосся, високоякісні бритви), компанія надає можливість здійснювати повноцінний догляд за волоссям, як на обличчі, так і на голові, тілі. Однак, особливу популярність отримали потужні, компактні, універсальні електробритви Braun, які зробили гоління на диво чистим, ретельним і комфортним, дозволяючи не тільки побачити результат, а й відчути його. Різноманіття моделей електробритв дивує не тільки відмінностями в зовнішньому вигляді, але й можливість підібрати пристрій, який підійде саме вам, саме вашому типу шкіри, саме вашим перевагам. Електробритви Braun представлені чотирма різними серіями, кожна з яких має свої переваги: унікальним, стильним і фірмовим зовнішнім виглядом. Але всі вони – багатофункціональні, практичні – здатні забезпечити повноцінний догляд, дивовижну чистоту, гладкість гоління на довгий час, навіть, підтримувати в охайному вигляді бакенбарди, вуса, бороду, виголювати чіткі контури та краї. Однак, один з девізів компанії – дивувати, сьогодні вона здивувала весь світ новою, мобільною, компактною, універсальною електробритвою MobileShave M-90.

Електробритва М-90 серії MobileShave це ідеальне рішення для того, щоб мати завжди приємний, охайний та доглянутий зовнішній вигляд за межами будинку. Неймовірно компактна, на диво легка, вона нітрохи не поступається у якості гоління звичайним бритвамBraun, має стильний привабливий вигляд. Вміщається, завдяки своєму компактному корпусу, навіть у невелику кишеню, електробритва має унікальний фірмовий дизайн від Braun, який виглядає не лише сучасно і актуально, але також володіє високими ергономічними якостями. Дана модель має унікальну складну конструкцію, в якій кожна деталь має чітко визначене, практичне призначення. На фоні темно чорного кольору легкого пластикового корпусу, стильним сірим кольором виділена унікальна кришка бритви з великим стильним фірмовим написом Braun в самому його центрі. Кришка грає не тільки важливу естетичну роль у дизайні електробритви, але є також одним з ключових елементів ергономічного боку дизайну цього приладу. У закритому стані вона захищає бриючу сітку, основну частину корпусу пристрою, роблячи його зовнішній вигляд стильним, але при повороті кришки вона стає продовженням пристрою, його ручкою, що робить роботу з пристроєм ще більш комфортним та зручним.

Проте, на диво скромні розміри, відсутність численних елементів управління – кнопок та регуляторів – не завадили розробникам зуміти обладнати дану модель новітніми технологіями, системами гоління та функціями. Так дана бритва отримала в оснащення інноваційну, сучасну, високоефективну бриючу сітку «Smart Foil», яка володіє спеціальною конструкцією сприяє максимально ефективному , легкому захопленню навіть волосків зростаючих в різних напрямках. Також особливістю даної моделі є спеціально вбудований тример, який дозволяє доглядати за бакенбардами, стежити за формою вусів, бороди, точно видаляючи волосся. Електробритва M-90 серії MobileShave – мабуть єдина бритва з такими компактними розмірами, яка оснащена повноцінними високоякісними тримерами для довгого волосся. Також дана модель має унікальну широку бритвену сітку, яка має особливу плаваючу конструкцію. Завдяки цьому під час гоління сітка прогинається в різні боки, забезпечуючи найбільш комфортне чисте, гладке гоління. Корпус електробритви Braun M-90 відрізняється унікальною герметичною основою, яка не боїться води, і робить можливим легкий швидкий догляд за пристроєм за рахунок звичайного промивання бритви під струменем звичайної водопровідної води.

Не дивлячись на такі компактні розміри і дивовижно скромну вагу, бритва відрізняється відмінними акумулятивними здібностями. Живлення електробритви здійснюється від самих звичайних пальчикових батарейок типу AA, які можна легко придбати в будь-якому найближчому магазині. Таким чином, модель MobileShave M-90 може виявитися незамінною в машині, на роботі, або навіть десь далеко від будинку під час відпустки.