Огляд блендера Braun MQ 535 Sauce Multiquick 5

Огляд блендера Braun MQ 535 Sauce Multiquick 5

Кухня у сучасному світі з банального місця для приготування їжі давно перетворилася на справжній простір для кулінарної творчості. Але всіляка творчість, особливо така близька до мистецтва, вимагає не тільки певних навичок, а й наявності відповідних інструментів, якість яких прямо пропорційно впливає на якість приготування страв. Компанія Braun – провідний виробник побутової і кухонної техніки – представляє вашій увазі один з найлегших блендерів (до 30% легше в порівнянні з іншими блендерами) – ручний блендер MQ 535 Sauce Multiquick 5. Стильний і багатофункціональний, він був розроблений спеціально для максимального комфорту і простоти використання. Сучасний дизайн і багата функціональна оснащеність – основні характеристики, що представляють блендер MQ 535 Sauce. Стильне і у той же час вишукане поєднання благородного білого і солідного сірого кольорів, відображають безкомпромісно високу якість збірки пристрою і особливу ретельність при приготуванні кожної страви. Кожен детально продуманий елемент дизайну блендера наділений високими ергономічними показниками. Спеціальна форма ніжки розроблена так, щоб максимально запобігти розбризкуванню продуктів під час роботи.

Блендер оснащений новою ручкою від Braun, яка відрізняється своєю тонкістю і унікальним м'яким покриттям, завдяки чому пристрій міцно тримається в руці, роблячи тим самим роботу з ним ще простішою і комфортнішою. Вбудована в MQ 535 Sauce запатентована система «Power Bell» – поєднання надміцних сталевих лез і унікальної дзвоноподібної форми блендера – дозволяє досягти найкращих результатів змішування. Дуже легка і зручна, ніжка блендера виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що робить її не тільки максимально стійкою і довговічною, але також забезпечує можливість обробляти продукти, що відрізняються особливою жорсткістю (наприклад, м'ясо). Чаша і подрібнювач MQ 535 Sauce виготовлені зі спеціального особливо міцного пластику, що дає їм значну перевагу, роблячи їх особливо легкими і практичними.

Унікальне поєднання комфорту і продуктивності

Так як зручною робота з блендером може бути тільки при наявності сучасної функціональності, Braun подбав про те щоб забезпечити вас всім необхідним для приготування їжі. Так, блендер Multiquick 5 MQ 535 Sauce оснащений унікальною, простою і «розумною» системою автоматичного контролю швидкості, яка дає вам можливість готувати вашу їжу за допомогою однієї лише руки з максимальним комфортом, у той час як додатковий режим «Турбо» дає змогу встановити таку потужність, якої достатньо для обробки самих жорстких інгредієнтів. Даний блендер – це унікальна можливість змішувати велику різноманітність різних м'яких і твердих продуктів, отримуючи кожного разу найкращі результати.

Оснащений потужним 600-ватним двигуном, блендер Braun MQ 535 Sauce може працювати на одній з двох швидкостей. Перша – більш делікатно змішує, і призначена для інгредієнтів, що відрізняються особливою жорсткістю, друга. Разом вони здатні забезпечити вам найширші можливості для вашої кулінарної творчості. Крім того, прилад має вбудовану функцію «Турбо», увімкнення якої забезпечить вам можливість обробляти навіть найжорсткіші інгредієнти. При цьому, потужний двигун блендера, працюючи навіть на максимальній швидкості – режимі «Турбо», виділяється серед двигунів аналогічних пристроїв своєю безшумною роботою.

Сучасний і практичний, блендер Braun Multiquick 5 MQ 535 Sauce поставляється з усіма необхідними аксесуарами, які можуть знадобитися вам на кухні. 600-милілітрова чаша, яка йде у комплекті, допоможе вам у змішуванні різних супів , соусів, а місткий 500-мілілітровий подрібнювач легко подрібнити за 7 секунд моркву, а за 10 секунд – м'ясо. Також блендер оснащений спеціальним вінчиком із захистом від розбризкування, який стане в нагоді вам, щоб легко збити яєчні білки, крем для суфле або десертів. При цьому всі елементи блендера відрізняються своїм незвичайно простим підключенням до пристрою, і від'єднанням від нього. Одна з особливостей блендера – на диво легкий догляд за пристроєм, що особливо важливо для такого роду кухонної техніки. Після закінчення роботи з блендером, ручку з нержавіючої сталі без будь-яких додаткових зусиль можна від'єднати і легко очистити. Представляючи німецькі технології, що відрізняються своєю безкомпромісною якістю, блендер MQ 535 Sauce Multiquick 5 від Braun створений щоб служити роками.