Огляд блендера Braun MQ 5007 WH Puree

Огляд блендера Braun MQ 5007 WH Puree

Наш офіційний інтернет-магазин Braun представляє сучасний блендер – покращений кухонний помічник стане хорошим подарунком для тих, хто знає толк в приготуванні страв.

Колись блендер був інструментом барменів, тепер він є на кожній кухні.

Швидкості

Навіть якщо ви на кухні перший раз, напевно здогадуєтеся про те, що хороший блендер повинен мати велику кількість швидкостей. Якщо у вашого помічника всього одна швидкість, навряд чи ви зможете правильно готувати складні страви. Адже такий прилад повинен вміти змішувати коктейлі, подрібнювати овочі, готувати дитяче харчування, крем-суп, збивати вершки, жовтки і білки, можливо, навіть розколювати лід, для більшості цих завдань потрібні окремі швидкісні режими. Чим більше швидкостей, тим більше можливостей. Braun MQ 5007 WH Puree – унікальний прилад, який підходить не тільки для приготування пюре, з ним ви зможете дивувати своїм кулінарним талантом кожен день. Він має 21 швидкість + імпульсний режим. Тому не дивно, що виробник називав його сучасним блендером – з ним ви отримуєте необмежені можливості для улюбленого хобі. До того ж, перемикати швидкості можна, тримаючи Braun MQ 5007 WH Puree в одній руці. Насолоджуйтесь приготуванням страв.

Зручний і функціональний

Прилад має потужність 750 Вт, що дозволяє готувати дуже швидко. Ручні блендери Braun відомі ергономічною формою насадки у вигляді дзвонику. Така особливість дозволяє не розбризкувати інгредієнти під час приготування. Потужні леза помічника виконані з нержавіючої сталі, завдяки чому він відмінно справляється зі своїми обов'язками. Прорезинена ручка – гарантія того, що прилад не буде вислизати у вас з рук, що дуже важливо. Блендер виготовлений із пластику, він сподобається тим, хто любить консервативні кольори та класичний дизайн. Відмінно буде виглядати на будь-якій кухні.

Комплектація

Разом з цим блендером, ви отримаєте мірну склянку, вінчик та насадку для приготування пюре. Перший знадобиться для того, щоб вимірювати інгредієнти, необхідні для приготування того чи іншого блюда. Другий – для приготування крему, майонезу, соусу. Насадка для приготування пюре дозволить готувати цю страву не тільки з фруктів за допомогою основної насадки блендера, але і за допомогою зручного аксесуара готувати картопляний гарнір.

Протестуйте Braun MQ 5007 WH Puree на власній кухні! Тепер ви зможете готувати ще більше смачних страв. Вам захочеться експериментувати і дивувати своїм кулінарним талантом.