Огляд блендера Braun MQ 5000 WH Soup

Огляд блендера Braun MQ 5000 WH Soup

Якщо у вас є Braun MQ 5000 WH Soup, будь-яке кулінарне завдання вам під силу.

Компанія Braun порадує тих, кому потрібен ефективний помічник на кухні.

Важливо знати

Як вибрати блендер? Якщо ви збираєтеся з його допомогою збивати білки і жовтки, готувати одну-дві нескладних страв, можете купити найпростішу модель. Якщо ж ви хочете справлятися з різними кулінарними завданнями, вам потрібний пристрій з великою кількістю швидкостей. Блендер, про який йде мова, має 21 швидкість, що робить його однією з кращих моделей подібних пристроїв Braun. Ви можете, тримаючи блендер в одній руці, перемикати швидкості, це більш, ніж зручно. За допомогою Braun MQ 5000 WH Soup, ви з легкістю подрібните як м'які, так і тверді овочі, приготуєте дитяче харчування, крем-суп, морозиво, зіб'є крем, змішайте коктейлі. Головне – правильно підібрати швидкості. Прилад має потужність 750 Вт, також вміє працювати в турборежимі, який допоможе з блискавичною швидкістю приготувати пюре. Його мотор потужний, але тихий тому ви можете куховарити сніданок, коли ваші домашні ще в ліжку – ви їх нікого не розбудите. Дана модель має гострі леза, що дозволяє готувати дуже швидко. Насадка має форму «дзвоника», завдяки чому продукти не будуть розбризкується під час приготування. Така особливість ручних блендерів Braun.

Комплектація

Вибравши Braun MQ 5000 WH Soup, ви отримаєте мірну склянку, насадку для приготування пюре, вінчик. Перший знадобиться вам для того, щоб змішати, збити, подрібнити правильну кількість інгредієнтів. Насадка для приготування пюре – відмінний бонус для тих, хто любить готувати гарніри з допомогою блендера. Вінчик – стандартна насадка блендера, яка необхідна для того, щоб збивати креми і соуси, готувати майонез. Тепер ваші можливості обмежені лише фантазією!

Стаціонарний блендер – кращий кухонний помічник для тих, хто любить контролювати процес: збільшувати швидкість під час збивання інгредієнтів, відкривати нові можливості пристрою. Існує маса порад щодо вибору блендера, але головний з них – вибирати помічника, працювати з яким комфортно. Дана модель дозволяє готувати легко і з задоволенням. Крім того, вона має привабливий вигляд – класичний колір і лаконічність в кращих традиціях Braun. Насолоджуйтесь роботою на кухні!