Огляд блендера Braun JB 5160 White

Огляд блендера Braun JB 5160 White

Бажаєте придбати блендер з великою кількістю швидкостей? Braun JB 5160 White – те, що вам потрібно.

Гарний дизайн, зручне використання, ефективність – все це блендер, про який йде мова. З його допомогою ви зможете з легкістю готувати все, що завгодно.

Смарт-програми

Braun JB 5160 White знає як обробляти ті чи інші інгредієнти. Він має кілька попередньо встановлених програм, завдяки яким вам навіть не потрібно буде замислюватися про те, яку швидкість блендера вибрати – ваш помічник сам встановлює режими, які ідеально підходять, з ним ви будете створювати кулінарні шедеври. Що вміє блендер? Ви зможете дробити лід, збивати суп-пюре, робити смузі. Проекспериментувавши кілька разів, навчитеся використовувати Braun JB 5160 White для приготування різноманітних страв.

Кулінарні шедеври

Глечик блендера виготовлений з термо-скла, що дає можливість не чекати поки він охолоне після гарячих інгредієнтів, і відразу ж завантажувати в нього холодні. Наприклад, після того, як ви готували крем-суп, відразу ж подрібнювати лід. Блендер німецької торгової марки – це комфортне, швидке, зручне приготування перших, других і третіх страв.

Крем-суп, паштет, дитяче харчування, смузі, коктейлі, рідке тісто, соуси, креми, сорбет, халва, пасту – ми привели далеко не повний список страв, для яких знадобиться блендер. Потужність Braun JB 5160 White – 1000 Вт і це ще одна перевага вашого помічника. З ним ви зможете готувати вишукану їжу.

Важливі деталі

Його чашу можна мити в посудомийній машині, вам не потрібно буде витрачати час на догляд за блендером. Він виготовлений з міцного пластику і сподобається тим, хто любить класичні кольори та форми. Незаперечна перевага блендера, про яку не можна не сказати, – 11 швидкостей, які дозволяють готувати з його допомогою все, що завгодно. Чому хороший блендер повинен мати багато швидкостей? Кожен кулінар знає, що для обробки тих чи інших інгредієнтів потрібна різна швидкість. Готуйте правильно!

Придбавши стаціонарний блендер німецької торгової марки Braun – ви забудете про те, що звичайні кулінарні завдання здавалися вам колись складними. Час, проведений на кухні, може стати веселим і цікавим, досить правильно вибрати техніку, яка допоможе зробити його таким. Приємних кулінарних експериментів!