Оновлена лінійка бритв Series 9 у 2019 році

Оновлена лінійка бритв Series 9 у 2019 році

Популярні, технологічні, модні! Ці акумуляторні електробритви давно і заслужено збирають позитивні відгуки клієнтів. І все завдяки технічній досконалості, продуманому дизайну і наявності власного стилю. Але зараз улюблені моделі стають ще кращими! Зберігаючи весь набір інновацій, які особливо полюбилися покупцям, Series 9 перейшли на наступний рівень якості. 

Абсолютна чистота гоління

Оновлені «дев'ятки» випуску 2019-го року стали більш продуктивним, забезпечуючи просто недосяжний раніше рівень комфорту під час гоління. Незалежно від того, який метод гоління ви практикуєте – вологе, під проточною водою, з використанням пом'якшувальної косметики або брутальне сухе. Ріжучий блок являє собою класичну фірмову 10D плаваючу голівку з незалежною підвіскою 4-х елементів. Вони рухаються плавно, повторюючи усі згини підборіддя, не викликаючи при цьому роздратування. Леза постійно залишаються на однаковій відстані від шкіри, вирівнюючи щетину рівномірно або повністю видаляючи її, що називається «під нуль».

  • Модернізований акумулятор. Використання бритви тепер буде ще тривалішою. Завдяки повній зарядці за 60 хвилин ви отримуєте 50 хвилин бепровідного користування бритвою. Підзарядки за 5 хв вистачить на один повний сеанс гоління.
  • 32-бітовий процесор дозволяє швидше обробляти інформацію для встановлення бриття за індивідуальними параметрами, які залежать від густини та щільності щетини. Це забезпечує значно швидше гоління та просто ідеальний результат. 
  • Тример Direct & Cut. Спрямовує у отвори на бритвеній голівці волоски, котрі сильно притиснуті до тіла. Саме така щетина найгірше піддається ручним бритвам і становить проблему для чоловіків.
  • Тример HyperLift & Cut. Акуратно піднімає щетинки, дозволяючи лезам зрізати їх. Шар титанового покриття підвищує термін служби тримера.
  • Технологія SyncroSonic – бритвена головка робить приблизно 40 000 ріжучих рухів на хвилину. Отже, одного проходу станку вистачає для чистого гоління щетини.
  • Технологія MacroMotion. Голівка бритви має незалежну підвіску, нахиляючись під кутом, настільки, щоб леза могли дістатися до будь-якої ділянки на шкірі.
  • Технологія MicroMotion. Окремі ріжучі елементи голівки також рухливі, даруючи вам неймовірну свободу в кожному русі!

Зверніть увагу – леза прикриті сіточкою з отворами різної форми, що і дозволяє їм з дивовижною легкістю видаляти волоски різної товщини. В тому числі тих, що ростуть в різні боки (найчастіше такі зустрічаються на шиї та підборідді). А ось прямий контакт лез зі шкірою виключений з метою безпеки.

Прорахована точність

Втім, продуктивність і висока ефективність нової Series 9 2019 року залежить не тільки від плаваючої голівки. Під контролем унікального 32-бітного процесора мотор миттєво підбирає необхідні робочі параметри. Запатентована технологія Braun Responsive Intelligence означає, що потужність підвищується або знижується в залежності від щільності щетини на ділянці, яку ви голите в дану секунду. Не буде потрібно нічого налаштовувати самостійно. Той випадок, коли навіть найретельніше і акуратне ручне гоління не можна порівняти з можливостями сучасної техніки.

На сайті нашого онлайн-магазину можна замовити бритви Series 9 від 2019 року по вигідній ціні, та з офіційною гарантією Braun вже сьогодні!