Проста машинка для стрижки волосся. Яка вона?

Проста машинка для стрижки волосся. Яка вона?

Так буває, що просто немає фізичної можливості піти в перукарню чи барбешоп. І що тоді залишається робити чоловікові, який звик виглядати охайно? Терпіти неслухняне волосся дуже складно, а міняти імідж найближчим часом не передбачається. Тому краще підготуватися заздалегідь і купити машинку для стрижки волосся, щоб мати під рукою якісний інструмент, яким буде легко зробити собі зачіску самостійно.

В асортименті нашого онлайн магазину ви знайдете кілька різновидів машинок для стрижки – Braun HC 5010, Braun HC 5030, Braun HC 5050 та Braun HC 5090. І у всіх випадках їх виняткова зручність забезпечується базовими характеристиками. Ось те, що робить їх особливими:

  • Дизайн корпусу. Яким би потужним не був би пристрій, якщо він не зручний у використанні, до нього складно звикнути. Завдяки продуманим деталям стайлінг перетворюється в процедуру трохи складніше, ніж звичайне розчісування.
  • Система SafetyLock. Зосередитися на стрижці легко, коли машинка зберігає налаштування довжини. А це важливо, якщо у вас є певний стиль, якого ви дотримуєтеся і не хочете неприємних сюрпризів.
  • Гострі леза. Відмірявши потрібну довжину за допомогою гребенів-насадок (лише маленького 3-24 мм у Braun HC 5010 і додаткового великого на 14-35 мм у Braun HC 5030, Braun HC 5050 та Braun HC 5090), леза моментально зістригають зайве, а не приминають, як часто відбувається з дешевими варіантами.
  • Волога очистка. Машинки для стрижки Braun чистяться легко – промийте леза в проточній воді з-під крана і все.
  • Наявність акумулятора. Попередня властивість промивання можлива також завдяки наявності бездротовій роботі пристрою. Після 4 годинної зарядки подвійного потужного акумулятора, ви отримуєте 50 хвилин автономного триммінгу.

Як бачите, за допомогою продуманих нюансів, цей зрозумілий у використанні пристрій не зажадає особливих навичок, щоб освіжити зачіску і мати можливість користуватися ним довго і безперебійно.

Дизайн, який дуже спростив завдання

Ергономічна форма девайса заслуговує окремого опису, оскільки Braun компанія навіть отримала нагороду Red Dot в галузі дизайну за розроблену конструкцію цього пристрою. Отже, розглянемо основні «призові» складові:

  • Злегка вигнута форма корпусу ідеально фіксується і не вислизає з руки під час стрижки. Такий вигнутий каркас має вузьку ручку і широку верхню частину і «допомагає» правильному руху кисті.
  • Прогумовані вставки. Машинка з таким покриттям не «вистрибне» навіть зі злегка зіпрілої долоні під час стрижки. З прогумованим покриттям надійна фіксація вбереже від порізів.
  • Зручно розташовані кнопки. Продумані деталі убезпечили від зайвої суєти. Наприклад, кнопку включення, яку легко натиснути великим пальцем, розмістили на передній панелі. А ось важіль, що відповідає за регулювання висоти лез, знаходиться на бічній панелі, щоб виключити зміну заданого параметра під час стайлінгу.

Чим відрізняються моделі машинок для стрижки?

Залежно від ціни машинки для стрижки є додаткові переваги. Ознайомитися з ними можна в онлайн магазині й вибрати відповідний варіант саме для вас.