Який блендер вибрати?

Який блендер вибрати?

Блендер являє собою середній варіант між міксером і кухонним комбайном, поєднуючи невеликі розміри з універсальними можливостями. Цей популярний і широко поширений в домашньому господарстві прилад в деяких ситуаціях може виявитися просто незамінним. Багатофункціональний, простий і зручний, доступний за ціною блендер купити можна без проблем. Головне – вибрати саме таку модель, яка найкращим чином підійде саме вам.

Різновиди блендерів

Виходячи з конструкції, ці пристрої прийнято поділяти на стаціонарні та ручні (занурювальні). Якому саме варіанту віддати перевагу, це, за великим рахунком, справа смаку. Продуктивність в них приблизно однакова, але кожен прилад по-своєму унікальний:

  • Стаціонарні. Складаються з моторного блоку і невеликої чаші для інгредієнтів, яка встановлюється зверху. У нижній частині чаші ножі для подрібнення продуктів. На передній панелі моторного блоку розташовані кнопки управління та вибору робочих режимів.
  • Занурювальні. Називаються так тому, що під час роботи ви занурюєте їх нижню частину в ємність з продуктами. Насадки підключаються до нижньої частини ноги, а кнопки управління розташовуються прямо на рукоятці. Так, аби ви в будь-який момент змогли натискати їх одним пальцем.

Відомо, що до мінусів занурювальних блендерів відносять необхідність постійно тримати їх у висячому положенні. Але ця ж особливість дозволяє отримати більший контроль під час обробки продуктів у відкритому посуді. А ось для приготування свіжих соків такий спосіб буде не кращим – майже напевно забризкається все довкола. Стаціонарний блендер взагалі кращим для приготування соків, смузі або супів-пюре в закритій чаші. І стаціонарні й занурювальні блендери виготовляють з різних матеріалів. Дорожчі моделі мають металевий корпус, оснащуються чашею з термостійкого скла. У «преміальних» занурювальних блендерів нога і корпус, зазвичай, металеві. До стандартної комплектації може входити декілька додаткових насадок.

Технічні характеристики та особливості

Потужність мотора, що у занурювального, що у стаціонарного блендеру не дуже велика, оскільки в цьому просто немає необхідності. Кількох сотень ват цілком вистачить, щоб подрібнити овочі для салату, перемолоти м'ясо для порції котлет або приготувати освіжаючий напій. Причому незалежно від потужності, блендер може мати 10 і більше швидкостей. Об'єм чаші для інгредієнтів майже ніколи не перевищує 2 л, але чаш в комплекті може бути декілька, до того ж з різними насадками окрім стандартних ножів. Прилади обох типів, зазвичай, мають можливість не лише перемикання швидкостей, а й додаткові режими роботи (наприклад, режим імпульсного змішування). Хоча найдоступніші за ціною блендери – прості одношвидкісні.

Таким чином, блендери Braun можуть бути багатофункціональними замінниками міксера та кухонного комбайну водночас.