Як вибрати електрочайник?

Як вибрати електрочайник?

Чайник – практично незамінний побутовий прилад, який зустрічається буквально на кожній кухні. Призначення у даного пристрою абсолютно очевидне, однак різноманітність моделей просто вражає. Дійсно, електричних чайників сьогодні існує так багато, що можна збитися з рахунку, перераховуючи навіть не окремі їх варіанти, а самі компанії-виробники. А тому, щоб не помилитися, не розчаруватися якістю і можливостями свого придбання, рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на ключові особливості. Всі ці властивості враховані у електрочайниках Braun, котрі вже давно заслужили добре ім'я.

Те, що робить його кращим

Головна вимога до електрочайнику – в найкоротші терміни розігріти максимальний обсяг води. Естетичні якості і навіть ціна, загалом же, другорядні.

  • Нагрівальний елемент. Всі сучасні електрочайники мають нагрівальний елемент прихованого типу. Безпечний і більш стійкий до впливу накипу, а значить і більш довговічний.
  • Потужність. Більше потужності – швидше нагрівання води. Тому зекономлені вати будуть зовсім не зайвими. Середній показник потужності сьогодні становить 1500-2000 Вт у топових моделей. Це дозволяє подавати воду для чаю або кави вже за хвилину-дві після увімкнення приладу.
  • Обсяг (місткість). Якщо ви п'єте гарячі напої не так часто, цілком можна обійтися навіть простим чайником з місткістю 1 л. Для великої родини або для офісного використання підійдуть чайники на 1,5 л, 1,7 л та 2 л. Причому з ростом місткості зростає і їх потужність, отже час до закипання не змінюється.
  • Матеріали. Оскільки електрочайник постійно контактує з питною водою, природно, всі матеріали повинні бути екологічно чистими. Це правило завжди суворо дотримується виробником. У нашому офіційному онлайн-магазині Braun є моделі, виготовлені з металу, пластику і скла в різних поєднаннях.

Серед інших характеристик можна відзначити бажану наявність фільтра та ергономічність дизайну. Фільтр, зазвичай встановлюється на носик чайника. Зверніть увагу, що даний фільтр не очищає воду безпосередньо, а тільки перешкоджає попаданню дрібних часточок накипу і бруду в чашку з напоєм.

Еталонна якість

Щоб вибрати саме такий чайник, який прослужить вам довго і навіть зможе стати прикрасою інтер'єру, слід в першу чергу купувати тільки продукцію, що добре зарекомендувала себе. Не секрет, що саме визнані бренди, в більшості випадків «задають тон». На їх новинки орієнтуються інші компанії. І тут справа навіть не в престижності, а в рівні сервісу, який надається для всієї продукції. Зокрема, на електрочайники Braun,  будь-яких моделей і дизайнерських лінійок надається гарантія якості і сервісне обслуговування.