Як вибрати електричну м'ясорубку

Як вибрати електричну м'ясорубку

М'ясо – важлива складова багатьох страв у всіх національних кухнях народів світу. Для того, щоб приготувати самі звичайні котлети або голубці, вишукану пасту з м'ясом або апетитну лазанью, необхідна м'ясорубка. Ми розповімо в нашій статті про те, як правильно вибрати цей прилад і на що звертати увагу при покупці.

Потужність

Одна з найважливіших характеристик. Чим вище потужність, тим швидше і якісніше м'ясорубка приготує фарш. Різні функції та додаткові насадки – все це не стане в нагоді, якщо виявиться, що прилад погано справляється з завданнями, які ви поставили перед ним. Наприклад, м'ясорубка Braun G1300 має максимальну потужність 1300 Вт, що дозволяє їй готувати фарш швидко і якісно.

Важливо знати

При покупці м'ясорубки обов'язково поцікавтеся, скільки кілограмів м'яса вона може переробити за хвилину. Це не проста цікавість, а бажання бути обізнаним про всі характеристики приладу. Найпотужніші пристрої такі, як G1500 від Braun, здатні за 60 секунд зробити фарш з 1,5 кілограма м'яса.

Зверніть увагу на те, з якого матеріалу зроблені «нутрощі» м'ясорубки. Ми маємо на увазі шнек, ножі, диски. Всі ці необхідні деталі повинні бути виготовлені тільки з металу. В іншому випадку, вони не прослужать довго, і вам доведеться купувати нову м'ясорубку.

Система блокування

Для того, щоб уберегти двигун від поломки, розробники бренду Braun оснастили м'ясорубки системою блокування. Завдяки цьому, прилад захищений від перевантаження, яка веде до поломки. Купуючи м'ясорубку, вибирайте таку, яка оснащена подібною системою.

Насадки

Насадки, які ви отримуєте в комплекті до м'ясорубки – можливість приготувати домашню ковбасу і сосиски. Більшість моделей цих приладів Braun мають в комплекті спеціальну насадку для приготування кебе. Багато господинь не знають, що це таке. Кеббе – невеликі ковбаски, які можна фарширувати чим завгодно. Традиційно, начинка цих закусок м'ясна, однак можна експериментувати. Спробуйте начинити ковбаски сиром чи капустою.

Додаткові функції

Ще одна важлива функція – реверс. Вона є, практично, в усіх моделях м'ясорубок Braun. Тепер для того, щоб видалити застряглі частинки продукту, не потрібно вимикати прилад і повністю його розбирати. Найбільш функціональна модель м'ясорубок німецького бренду – G3000. За допомогою цього приладу ви можете подрібнити навіть заморожені продукти. Вона має піддон для м'яса і пластиковий штовхач. У комплекті ніж, який сам заточується і три решітки з отворами різних розмірів, що дозволяє отримувати фарш різного об’єму.

Вибрати м'ясорубку Braun – придбати якісний і надійний пристрій. З нею приготування м'ясних страв стане дуже простим.