Як вибрати електричний чайник

Як вибрати електричний чайник

Хочете вибрати такий чайник, який довго вам прослужить і буде швидко кип'ятити воду? Ми розповімо, як зробити правильну покупку.

Перш за все, потрібно звернути увагу на кілька важливих особливостей.

Матеріал

Часто можна почути думку, що якість пластикових чайників значно поступається якості металевих. Однак це не так. Прилади з металу мають безліч плюсів. Наприклад, нержавіюча сталь не вступає в реакцію з водою. Це є гарантією того, що ви отримаєте від чаю і кави тільки користь. До того ж, металеві чайники прослужать вам довго, на їх корпусі не буде видно подряпини і інші дрібні пошкодження. Якщо хочете купити такий прилад, придбайте Braun WK 600 Metal. Пластикові чайники нічим не гірше металевих, якщо вони зроблені з високоякісних матеріалів. Саме такі прилади пропонує німецька торгова марка Braun, назва якої стало синонімом якості. Чайники з пластика коштують набагато дешевше, ніж металеві. До того ж, у них є ще одна перевага. Корпус металевих приладів може нагріватися до такої міри, що, доторкнувшись до нього, ви отримаєте опік. Пластиковий чайник завжди залишатиметься теплим, користуючись ним, ви не обпалитеся.

Зовнішній вигляд

Німецький бренд Braun відомий у всьому світі, завдяки своєму фірмовому стилю, який відрізняється строгістю і простотою форм. Однак Braun – це не тільки класика білого і чорного кольорів. Якщо хочете вибрати яскравий прилад з оригінальним дизайном, зверніть увагу на модель WK 300 Red – цей чайник вам, напевно, сподобається. Чорно-червоний корпус нагадує про щось святкове та незвичайне. Купуючи електричний чайник, пам'ятайте, що його зовнішній вигляд повинен гармоніювати з дизайном кухні.

Потужність

Хочете, щоб чайник кип’ятив воду швидко? Braun – саме те, що вам потрібно. Більшість моделей цієї торгової марки мають потужність 2200 Вт – це гарантія того, що вода закипить за лічені хвилини. Не потрібно довго чекати, щоб випити чашку кави або чаю.

Особливості

Чайники Braun мають закриту спіраль, завдяки чому у води, яку ви станете в ньому кип'ятити, не буде металевого смаку. Нейлоновий фільтр – гарантія того, що сміття і частки накипу не потраплять до вас в чашку. Його можна промивати під струменем проточної води. Чайники Braun мають унікальну особливість: система швидкого закипання дозволяє приготувати чай або каву за хвилину. Двісті мл води чайники Multiquick 3 здатні закип'ятити за 45 секунд, а чайники п'ятої серії – за 35.

Якщо ви хочете придбати надійний прилад, вибирайте чайник Braun. Покупка не розчарує вас.