Як користуватися епілятором?

Як користуватися епілятором?

Електричний ручний епілятор належить до одних з найбільш ефективних і зручних засобів, що дозволяють швидко видалити небажане волосся на тілі. Він є відмінною заміною болючої епіляції воском або ефективної, але тривалої і трудомісткої епіляції за допомогою ручного верстата. Однак не рідко ті, хто збирається купити епілятор для себе або користується ним порівняно недавно, виявляються розчаровані результатом. Та навіть стикаються з постійними неприємними відчуттями в ході епіляції. Найчастіше пояснюється цей зовсім недоліками самого приладу, а всього лише невмінням правильно його використовувати.

Прості рекомендації для досягнення результату

Будь ласка, читайте інструкцію. Взагалі-то, ця вимога справедлива у відношенні до будь-якої техніки. На жаль, багато жінок вважають достатнім побіжного ознайомлення з інструкцією, що і призводить до розчарування. Не менш важливо враховувати індивідуальні особливості вашого організму, щоб відповідним чином налаштувати прилад для роботи.

  • Принцип роботи. Епілятори Braun видаляють волосся за допомогою блоку з декількох десятків пінцетів або збривають їх лезами, для чого використовується окрема бритвена насадка.
  • Оптимальний режим. Вибрати режим роботи епілятора можна просто натиснувши на кнопку. Для ділянок тіла, які, не відзначаються високою чутливістю (руки і ноги) підійде швидке видалення волосся. В цьому випадку пінцети виривають волоски трохи більш «агресивно», з підвищеною швидкістю. Швидше працює і насадка для гоління. Для чутливих ділянок (зона бікіні, пахви) існує режим делікатної епіляції.
  • Тривалість процедури. Визначається індивідуально і зазвичай не перевищує декількох хвилин. Ємність акумулятора дозволяє приладу безперервно працювати близько 40-50 хв. Прилади з живленням від мережі не мають такого обмеження, але менш зручні у користуванні.
  • Додаткові опції. Практично всі сучасні епілятори оснащуються солідним комплектом з насадок різного типу, покликаними полегшити і прискорити процедуру. Крім того, епілятори Braun оснащуються спеціальними масажними роликами, що зменшують неприємні відчуття і подразнення. Є і спеціальні аксесуари на кшталт насадки для пілінгу і чищення обличчя від залишків косметичних засобів, які перетворюють ваш епілятор на справжній портативний спа-комплекс. Але збільшені можливості пристрою неминуче відбиваються на його вартості.

Ви зможете підібрати епілятор відповідно до своїх уподобань. Braun випустив декілька модельних лінійок, що відрізняються як функціоналом, так і ціною епілятора.

Суха або волога епіляція

Багато жінок застосовують для пом'якшення шкіри лосьйони або звичайну воду. Вважається, що це дозволяє значно знизити подразнення. З іншого боку, епіляцію сухої шкіри можна провести набагато швидше. Звичайно, якщо ви готові трохи потерпіти або просто ваша шкіра не дуже чутлива. Епілятори Braun представлені у версіях як для сухої епіляції, так і універсальній, для епіляції двох типів. Другий варіант приладу має герметичний корпус і може використовуватися без обмежень навіть під душем.