Готуйте улюблені страви з блендерами Braun Multiquick 5

Готуйте улюблені страви з блендерами Braun Multiquick 5

Клопоти на кухні: приготування смачного сніданку, ситного обіду, легкої вечері або святкового застілля, знайомі якщо не всім, то точно кожному другому з нас. Коли готуєш сам, дуже хочеться, аби твої старання були оцінені по достоїнству і тому, у страви вкладаєш всього себе. Звісно ж, у такі моменти зайва пара рук не завадить. Німецькі фахівці компанії Braun подбали про те, щоб приготування для вас було максимально комфортним та легким, створивши серію блендерів Multiquick 5. Ці пристрої безумовно заслуговують вашої уваги. Можливо, ви захочете, щоб такий помічник зайняв своє місце серед вашого кухонного арсеналу.

Занурювальні блендери Braun Multiquick 5 хороші тим, що:

  • Вони на всі 100% впораються зі своїми кулінарними «обов'язками». Їхньої потужності (від 600 до 750 Вт), буде більш ніж достатньо для того, щоб за мить виконати практично будь-які завдання. Ви на розчаруєтеся в їх роботі.
  • Вони дозволять вам вибрати ідеальну швидкість для роботи з інгредієнтами. Для того, щоб подрібнити горіхи необхідний один швидкісний режим, для подрібнення бананів інший. З блендерами Braun Multiquick 5 ви зможете знайти оптимальну швидкість для оброблюваного продукту. Серед цієї серії є пристрої з 2 швидкісними режимами та турборежимом (наприклад, модель MQ 545), а є з 21 швидкістю та імпульсним режимом (наприклад, модель MQ 5037). Обирайте той, який вам найбільше підходить.
  • Їх конструкція продумана до дрібниць. Занурювальна частина металевої блендерної ніжки приладів виконана в формі дзвону, завдяки чому, навіть при роботі блендера на найбільшій швидкості, інгредієнти не будуть розбризкуватися по всій кухні. Робоча поверхня, на якій знаходитися Braun MQ 5, завжди буде радувати вас чистотою. Гострі леза пристрою дозволять йому подрібнювати максимально ефективно.
  • Вони прості в експлуатації. Для того, щоб ввімкнути/вимкнути/переключити режим швидкості на блендері Braun Multiquick 5 вам не знадобиться допомога іншої людини. Ви без труднощів будете керувати пристроєм однією рукою, не відриваючись від процесу готування. Вся панель керування розміщена на рукоятці приладу.
  • Їх ручка зручної форми та має прогумовані вставки. Розробники німецької компанії подумали також те, що вам доведеться тримати певний час блендер в руці, зробивши його легким та оснастивши його зручною вузької ручкою з прогумованими вставками. Це допоможе уникнути вислизанню пристрою з жирних чи мокрих рук.
  • Ви може підібрати модель з максимально підходящою вам комплектацією. Тут все просто, адже ви купуєте для себе помічника. Залежно від того, для чого саме вам необхідний даний пристрій, ви знайдете саме те, що вам потрібно. Мінімальна комплектація включає в себе металеву блендерну ніжку, мірний стакан та подрібнювач 350 мл (модель MQ 520), а є моделі в комплекті з якими ви знайдете, крім ніжки і мірного стакана, вінчик, насадку для пюре та насадку-подрібнювач (модель MQ 5177 ).

Широкий модельний ряд блендерів Braun Multiquick 5 дозволить вам підібрати саме той, який в подальшому стане вашим незамінним помічником на кухні. Незалежно від вашого вибору, ви будете задоволені роботою цього пристрою і погодитеся з тим, що готувати з Braun – суцільне задоволення!