Еволюція епіляції: з чого все починалося

Еволюція епіляції: з чого все починалося

«Краса вимагає жертв» – слова, відомі кожній дівчині. До прекрасної половині людства, приказка застосовна на всі 100%. На що тільки дами не йдуть для того, щоб завжди бути на висоті. Наприклад, процедура епіляції, яка не відрізняється приємними відчуттями, але як результат – гарні гладенькі ніжки та захоплені погляди чоловіків. Заради цього можна і потерпіти! Це зараз, для проведення даного «ритуалу», у жінок є епілятори, а як це було раніше?

 А ви знали, що ...

  • Найбільш раннім аналогом епіляторів були всілякі підручні предмети, на зразок каменів, нігтів, мушлів і т.д. Таким чином, позбавлялися від волосків жінки у Месопотамії. Як ви розумієте, цей спосіб був вкрай небезпечним, болючим та не відрізнявся гігієнічністю.
  • У Стародавньому Єгипті, для проведення «епіляції» користувалися гостро заточеними предметами (історики стверджують, що саме це посприяло винаходу першої бритви). У ті часи, відсутність волосся на тілі вважалася символом невинності та юності. На думку більшості джерел, Нефертіті стала першою, хто випробував на собі крем-депілятор (густа маса з меду, воску і суміші рослин), а Клеопатра – воскові смужки.
  • У Греції, для видалення волосся, використовували пінцети, а, іноді, небажана рослинність підпалювалася. Пізніше, був придуманий більш гуманний спосіб – за допомогою ниток. Процедуру проводили після лазні, коли шкіра була найбільш розпарена – волосок, або кілька, обмотували нитками та висмикували.
  • За часів Середньовіччя королева Єлизавета I ввела в моду епіляцію на обличчі завдяки горіховому маслу. Тоді дівчата видаляли волосся зі свого чола, тому як саме це було показником благородства дами. Також, вважалося модним видалення брів і відбілювання шкіри обличчя.
  • У 1760 році, французький перукар Жан Жак Перре створив першу в світі небезпечну бритву для чоловіків, яка, потім, стала популярна серед жінок.
  • Перша безпечна бритва, також для сильної половини людства, була створена 1880 році Кінгом Жілетт.
  • І тільки в 20 столітті, в 1915 році, була випущена бритва, призначена для жінок. А у 1940-х стали з'являтися електроепілятори. Їх використання в домашніх умовах стало популярним в 90-х роках.

Наші дні

Зараз, у жінок ще більш широкий вибір процедур для позбавлення від небажаного волосся (шугарінг, фотоепіляція, лазерна епіляція, електролізна епіляція і т.д.), однак найбільш популярним залишаються класичні пінцетні епілятори. Серед безлічі компаній, що випускають ці пристрої, лідируючу позицію займає всесвітньо відомий німецький бренд Braun, завдяки високій якості і функціональності своєї продукції. Серед епіляторів Braun (Silk-epil 1, 3, 5, 7 і 9) кожна дівчина може знайти ту модель, яка буде ідеально підходити саме їй. Всі серії пристроїв прекрасно впораються зі своїм завданням. Якщо ви тільки починаєте проводити дану процедуру та боїтеся неприємних відчуттів, скористайтеся Silk-epil 5, Silk-epil 7 або Silk-epil 9, які оснащені масажними роликами. З їх допомогою болючі відчуття відходять на другий план, а можливість проведення епіляції в душі – ще більше розслабить вас і вашу шкіру. Тим дамам, які менш схильні до емоцій, можна сміливо скористатися Silk-epil 1 і Silk-epil 3.

Епілятори Braun – ваша гарантія гладких красивих ніжок надовго!