Епілятори Braun 1 і 3 серії – просто та ефективно

Епілятори Braun 1 і 3 серії – просто та ефективно

Прекрасна половина людства завжди прагнула виглядати відповідно в будь-яку пору року. Але з наближенням літнього сезону, дівчата ще більше уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, особливо – гладкості шкіри ніжок. Варіантів видалення небажаного волосся на сьогоднішній день досить багато, але найпопулярнішим способом є проведення процедури в домашніх умовах за допомогою епілятора. У цьому огляді ми розповімо вам про епілятори Braun Silk-epil 1 і Silk-epil 3. Пристрої, що поєднують у собі високу якість та простоту у використанні, встигли заслужити довіру мільйонів жінок світу.

Що спільного у Braun Silk-epil 1 і Silk-epil 3?

Процедура епіляції – не найприємніше проведення часу, але, як відомо, краса вимагає жертв, і дівчата йдуть на такі жертви. Епілятори Braun Silk-epil 1 та Silk-epil 3 були розроблені німецькими фахівцями для цінительок функціональності та простоти. Вони прекрасно впораються зі своїм завданням на всі 100%. Крім усього іншого, ці епілятори:

  • Недорогі. Для багатьох з нас, під час вибору подібного пристрою, цінове питання стає одним з головних критеріїв. Ціна Braun Silk-epil 1, як і ціна Silk-epil 3 вас приємно здивує і ви, безумовно, залишитеся задоволені своїм вибором.
  • Мають ергономічний дизайн. Епіляція – процедура, що не терпить поспіху, а значить, пристрій доведеться тримати у руці певну кількість часу (до 40 хвилин, в залежності від оброблюваної зони). Завдяки своїй формі і розміру, епілятори Braun Silk-epil 1, як і Silk-epil 3, дуже зручні в експлуатації.
  • Оснащені 20-ю пінцетами, які захоплюють волоски довжиною від 0,5 мм і висмикують їх з коренем, забезпечуючи гладку шкіру до 4 тижнів.
  • Оснащені пальчиками SoftLift. Вони піднімають волоски, прилеглі до шкіри, і направляє їх до пінцетів.
  • Працюють від мережі. Ви не будете переживати, що пристрій відключиться в невідповідний момент.

Чим відрізняються епілятори Braun SE 1 від SE 3?

  • Швидкістю роботи. Епілятори Silk-epil 3 можуть працювати в одному з двох швидкісних режимів – для більш делікатної роботи пристрою або для інтенсивної епіляції. Моделі Silk-epil 1 оснащені одним швидкісним режимом, найбільш оптимальним для проведення ефективної процедури.
  • Система підсвічування SmartLight, яка є у всіх моделях Silk-epil 3, дозволить вам побачити навіть найменші волоски.
  • Насадка з масажними роликами. Система розслабляє шкіру, зменшуючи больові відчуття, і робить процедуру більш комфортною.

Епілятори Braun Silk-epil 1 та Silk-epil 3 – ваш простий шлях до гладенької шкіри надовго.