Електрична зубна щітка Oral-B - технології оральної гігієни

Електрична зубна щітка Oral-B - технології оральної гігієни

Вибір електричної зубної щітки — це не просто вибір засобу для догляду за порожниною рота, це інвестиція в здоров'я та красу вашої усмішки. Електрична зубна щітка Oral-B є символом інновацій та якості, відомим на весь світ. Завдяки неперервному дослідженню та розвитку, Oral-B створює продукти, які не тільки ефективно очищають зуби від нальоту та забезпечують глибоке очищення ясен, але й відповідають індивідуальним потребам кожного користувача. Сучасні електричні зубні щітки Oral-B оснащені рядом технологічних інновацій, що роблять процес чищення зубів не тільки більш ефективним, але й приємним та зручним. Від датчиків тиску до таймерів чищення — Oral-B продовжує підвищувати планку у сфері оральної гігієни, прагнучи до досконалості у кожній деталі.

Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 5

Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 5 - це одна з найновіших моделей від лідера на ринку оральної гігієни. Ця зубна щітка має такі особливості:

 • Магнітний привід, який створює мікро-вібрації та осцилюючий рух для надзвичайно чистого та ніжного чищення зубів.
 • П’ять режимів чищення, які можна налаштувати за допомогою сенсорного екрана на ручці: щоденне чищення, відбілювання, суперчутливість, чутливість та інтенсивність.
 • Інтелектуальний датчик тиску, який попереджає вас, якщо ви чистите зуби занадто сильно або занадто слабко, щоб краще захистити ваші ясна.
 • Сумісність з додатком Oral-B, який використовує штучний інтелект для розпізнавання вашого стилю чищення та надання вам індивідуальних порад щодо покращення вашої техніки. Додаток також відстежує ваші звички чищення та нагороджує вас за досягнення ваших цілей.
 • Ергономічний дизайн, який зручно лежить у руці, та елегантний вигляд, який додасть стилю вашій ванній кімнаті. Зубна щітка доступна у трьох кольорах: матовий чорний, білий та рожевий.
 • Зарядний стенд, який заряджає щітку за три години та забезпечує до двох тижнів роботи без підзарядки. Зубна щітка також має індикатор заряду батареї, який показує рівень заряду на екрані.

Зубна щітка iO Series 5 є чудовим вибором для тих, хто цінує інновації, якість та комфорт при чищенні зубів.

Переваги та особливості для користувачів

Модель iO Series 5 пропонує переваги, які роблять щоденний догляд за зубами максимально ефективним:

 • Різноманітність режимів чищення: Користувачі можуть вибрати з різних режимів чищення, включаючи стандартний, ніжний та інтенсивний, для індивідуального догляду.
 • Смарт-таймер: Вбудований таймер допомагає дотримуватися рекомендованого стоматологами часу чищення зубів.
 • Сенсор тиску: Захищає ясна від надмірного тиску під час чищення, зменшуючи ризик подразнення та пошкодження тканин.
 • Покращена технологія щіток: Оновлені щітки iO Series 5 забезпечують високоефективне видалення зубного нальоту.
 • Довготривала батарея: Забезпечує тривалу роботу щітки без необхідності частого заряджання.

Модель електричної зубної щітки Oral-B створена для тих, хто цінує інновації та шукає комплексний догляд.

Електрична зубна щітка для дітей Oral-B Kids Frozen

Електрична зубна щітка для дітей Oral-B Kids Frozen є частиною лінійки Stages Power, яка створена спеціально для маленьких користувачів. Зубна щітка має такі особливості:

 • Корпус з яскравим дизайном, на якому зображені улюблені герої мультфільму “Холодне серце” - Ельза, Анна, Олаф та інші. Це додає зубній щітці привабливості та зацікавленості для дітей.
 • Насадка з м’якою щетиною,  ідеально підходить для чищення молочних зубів. Насадка має чашоподібну форму, яка охоплює кожен зуб та ефективно видаляє нальот. Насадка також має різнокольорові щетинки, які служать індикатором часу чищення.
 • Технологія 2D Action, яка забезпечує зворотно-обертальні рухи насадки з частотою 7600 на хвилину. Це дозволяє досягти глибокого та ніжного чищення зубів та ясен.
 • Вбудований таймер, допомагає дотримуватися рекомендованого стоматологами часу чищення - дві хвилини. Таймер подає сигнал кожні 30 секунд, щоб нагадати про зміну області чищення.
 • Сумісність з додатком Disney MagicTimer, що  робить процес чищення зубів більш захоплюючим та веселим. Додаток використовує доповнену реальність, щоб показати дітям, як їхні улюблені герої оживають на екрані смартфона або планшета. Додаток також мотивує дітей чистити зуби довше та регулярно, надаючи їм нагороди та стікери.

Як Frozen сприяє розвитку звичок гігієни у дітей

Oral-B розробила електричну зубну щітку Kids Frozen з метою не тільки очистити зуби, але й навчити дітей важливості регулярного чищення зубів:

 • Едукативні аспекти: За допомогою інтерактивного додатку Disney Magic Timer, діти вчаться, що чищення зубів на дві хвилини, двічі на день — це не тільки необхідність, але й може бути весело.
 • Нагороди та відзнаки: Використання віртуальних нагород за дотримання графіка чищення зубів мотивує дітей до постійної гігієни.
 • Батьківський контроль: Дозволяє дорослим стежити за тим, як діти чистять зуби, та вносити корективи в процес навчання та звичок гігієни.

Електрична зубна щітка Oral-B Kids Frozen — це не тільки ефективний засіб для догляду за зубами, але й потужний інструмент в руках батьків для формування правильних гігієнічних звичок у дітей з раннього віку.

Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet

Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet використовує передову технологію OxyJet, яка забезпечує глибоке очищення міжзубних проміжків та важкодоступних місць у порожнині рота. Ця технологія використовує потік повітря збагачений мікробульбашками кисню, який допомагає зменшувати рівень бактерій, що спричиняють утворення зубного нальоту та захворювань ясен. Ось основні переваги технології OxyJet:

 • Ефективне очищення: мікробульбашки кисню допомагають видаляти залишки їжі та бактеріальний наліт.
 • Масаж ясен: делікатний масаж з покращенням кровообігу сприяє здоров'ю ясен.
 • Налаштування потоку: користувач може регулювати інтенсивність потоку для комфортного догляду.

Іригатор Braun  MD 20 у повсякденній рутині догляду за зубами

Включення іригатора Braun MD 20 у щоденний догляд за ротовою порожниною може значно покращити загальний стан здоров'я зубів та ясен. Його регулярне використання допомагає:

 • Доповнити чищення зубною щіткою: іригатор досягає місць, які можуть бути недоступні для звичайних зубних щіток.
 • Запобігти проблемам з яснами: ніжний потік води з киснем допомагає уникнути виникнення гінгівіту та пародонтиту.
 • Підтримувати гігієну ортодонтичних апаратів: ідеально підходить для людей з брекетами, мостами або імплантатами.

Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet рекомендується використовувати щодня після чищення зубів зубною щіткою, а також при наявності ортопедичних або ортодонтичних конструкцій, які утруднюють доступ до зубів.

Порівняємо iO Series 5, Kids Frozen та OxyJet

 

Модель Ціна, грн Кількість режимів Технологія чищення Додаткові функції
Електрична зубна щітка Braun iO Series 5 5999 5 Зворотно-обертальна та пульсуюча OLED-дисплей, датчик тиску, синхронізація з додатком, дорожній футляр
Дитяча зубна щітка Braun Kids Frozen 1419 1 Зворотно-обертальна Дизайн з героями мультфільму, сумісність з додатком Disney MagicTimer, індикатор часу чищення
Іригатор Braun OxyJet 4399 5 Оксигенований потік води Чотири насадки, воздушний фільтр, регулятор тиску води

Поради щодо вибору

Купити електричну зубну щітку Braun або іригатор? В будь-якому разі це може стати важливим кроком у покращенні догляду за ротовою порожниною. Щоб зробити обдуманий вибір, важливо враховувати декілька ключових критеріїв, які допоможуть знайти ідеальний продукт, який відповідатиме вашим потребам та способу життя.

Критерії вибору зубної щітки та іригатора

 • Тип продукту та його призначення: Визначте, чи потрібна вам електрична зубна щітка Braun для дорослих, дитяча зубна щітка Braun з певною тематикою (наприклад, "Frozen" для заохочення дітей) або іригатор Braun для додаткового очищення та масажу ясен.
 • Технології чищення та функціональність: Подумайте про технології, які вам найбільше підходять, наприклад, інтерактивне чищення з використанням штучного інтелекту, різні режими чищення для чутливих зубів або спеціальні функції для масажу ясен.
 • Комфорт та зручність користування: Перевірте, чи легко використовувати продукт, наявність таймера для контролю часу чищення, а також зручність заряджання (наприклад, магнітне заряджання).
 • Бюджет: Врахуйте свій бюджет та порівняйте ціни на різні моделі. Пам'ятайте, що інвестиція в якісний продукт може заощадити кошти в довгостроковій перспективі на стоматологічних послугах.
 • Відгуки та рекомендації: Перегляньте відгуки користувачів та рекомендації стоматологів, щоб зрозуміти переваги та недоліки різних моделей.

Купити електричну зубну щітку Braun

Сучасні технології, інновації та висока якість продукції Braun Oral-B забезпечують не тільки ефективне видалення зубного нальоту, але й дбайливе ставлення до ясен. Переходьте на новий рівень гігієни з електричною зубною щіткою, яка враховує індивідуальні потреби кожного.

Купити зубну щітку Oral-B означає інвестувати в здоров'я оральної гігієни. Переконайтеся в цьому самі, обравши одну з моделей із широкого асортименту, доступного в нашому інтернет-магазині. Ваші зуби заслуговують на кращий догляд, догляд  Braun Oral-B.