Що таке занурювальний блендер?

Що таке занурювальний блендер?

Занурювальний блендер – універсальний побутовий прилад для повсякденного використання, який займає проміжне положення між найпростішим міксером і повноцінною кухонною машиною. Для тих, хто готує порівняно небагато і нечасто, саме занурювальний блендер стане оптимальним вибором. Питання тільки в тому, якій саме моделі віддати перевагу, адже їх існує просто величезна кількість.

Ключові параметри і характеристики

Практично для кожного кухонного приладу, і техніки Braun теж, визначальними є всього кілька основних показників. Занурювальні блендери не виняток:

  • Потужність двигуна. Максимально доступна потужність для занурювального блендера використовується досить рідко. Середній показник становить близько 1000 Вт. Моделі з такою (і більш високою) потужністю впевнено справляються навіть з найскладнішими кулінарними завданнями. Наприклад, замішуванням густого фаршу.
  • Матеріал виготовлення. Багато хто вважає, що корпус і ніжка блендера обов'язково повинні бути виготовлені з металу. У той же час, моделі з пластиковим корпусом коштують дешевше, та й важать менше. Навіть найміцніший металевий корпус не робить блендер невразливим за умови випадкових ударів. Тобто матеріал – це більше питання індивідуальних переваг. Об’єднання в конструкції металу з пластиком достатньо, щоб забезпечити міцність і довговічність.
  • Додаткові опції/можливості. Враховуйте наявність режиму «турбо», що дозволяє короткочасно прискорювати обертання ножів або насадок, різноманітність самих насадок (вказуються в комплектації приладу), а також особливості системи управління. Традиційна схема з перемикачем швидкостей на ручці підійде шанувальникам класичних рішень. Новіші моделі іноді працюють за іншою схемою – потужність збільшується або зменшується пропорційно тому, як сильно ви стискаєте рукоятку.

Особливості конструкції занурювальних блендерів

Конструкція приладу визначає принцип його роботи. Ви повинні занурювати робочу частину ніжки в суміш, а насадка з ножами буде швидко подрібнювати інгредієнти, в залежності від потужності. Технічно все досить просто. Багатьох, втім, зупиняє той факт, що занурювальний блендер доводиться весь час тримати у висячому стані. Мабуть, це дійсно недолік, але занадто перебільшений. Висока потужність при малій вазі, а також зручна конструкція рукояті в занурювальних блендерах Braun повністю нівелюють необхідність постійно тримати прилад в руці. Ви не встигнете втомитися за ті кілька хвилин, які блендер працює безперервно. Доречі, є в такій особливості плюс – вручну вам буде набагато зручніше контролювати процес, перемішуючи окремі ділянки в ємності там, де це потрібно.

Завдяки продуманій конструкції Braun занурювальний блендер – це хороше рішення для кулінара з помірною завантаженістю, котрому важлива мобільність у просторі та часі.