Чим гарний стаціонарний блендер Braun?

Чим гарний стаціонарний блендер Braun?

З самого ранку вам необхідно встати, привести себе до ладу, приготувати для всієї родини сніданок, паралельно займаючись прибиранням та іншими домашніми справами – думаємо, така картина знайома багатьом. Ще один варіант – встигнути зробити хоча б простеньку страву, водночас збираючись на роботу (потрібно ж встигнути вмитися/поголитися /нафарбуватися / вдягнутися). Що ж робити, якщо потрібно так багато встигнути зробити, а часу на все про все так мало? Стаціонарний блендер Braun стане вашим рятівником! Просто довірте цьому пристрою виконання кулінарних завдань, а самі можете спокійно прийняти душ, прибратися в кімнаті або просто подивитися телевізор.

Сьогодні ми розповімо трохи докладніше про те, якими технічними характеристиками володіють стаціонарні блендери Braun, щоб ви могли переконатися, що такий пристрій є незамінним помічником на кухні.

Стаціонарні блендери Braun – це:

  • Потужність. Практично будь-яке кулінарна завдання буде виконано на всі 100%. Німецькі фахівці розробили ідеальне поєднання споживаної електроенергії та продуктивності блендерів, оснастивши їх моторами потужністю від 800 до 1000 Вт.
  • Швидкісні режими. Обробка інгредієнтів для коктейлю вимагає однієї швидкості роботи пристрою, а продуктів для крем-супу – іншої. Зі стаціонарними блендерами Braun ви зможете скористатися найбільш підходящим швидкісним режимом для приготування тієї чи іншої страви. Якщо вам потрібен пристрій з невеликою кількістю швидкостей, зверніть увагу на модель JB 5050 (вона оснащена 2 швидкостями та турборежимом). А якщо ви хочете підбирати режим для кожного продукту, модель JB 5160 з 11-ма швидкостями та імпульсним режимом – саме те, що вам потрібно.
  • Обсяг чаші. У чаші блендера Braun дуже комфортно готувати улюблені соуси, креми, супи, смуззі та інші страви. Градація на стінках глечика дозволить вам достеменно слідувати рецептурі. Обирайте ідеальний для ваших цілей обсяг чаші від 1,75 л до 2 л.
  • Матеріал чаші. Під час приготування ви часто працюєте з гарячими або, навпаки, холодними інгредієнтами? Чаша стаціонарних блендерів Braun (в JB 3060, JB 5050, JB 5160) виготовлена ​​з термостійкого скла – вона стійка до перепадів температури. Зручна форма та ручка чаші зробить експлуатацію приладу максимально комфортним.
  • Продумана конструкція ножів. Оптимальне розташування і форма ножів пристрою гарантують ідеальне оброблення продуктів та їх рівномірне змішування навіть у повній чаші.
  • Попередньовстановлені програми. Блендер Braun JB 5160 має встановлені програми: суп, пюре, смузі. Які дозволять вам не замислюватися про те, яка швидкість необхідна, аби страва була приготована так, як треба. Прилад сам впорається з даними завданнями.
  • Можливість подрібнити лід. Також, в моделі JB 5160 є функція «Колка льоду». З її допомогою, блендер подрібнить лід для охолоджуючих коктейлів для ваших зустрічей з друзями та сім'єю.
  • Стильний дизайн. Простий, і в той же час, стильний зовнішній вигляд стаціонарних блендерів Braun, який притаманний техніці німецької компанії, стане гарантією того, що вони без проблем впишуться в інтер'єр вашої кухні, ставши її невід'ємною частиною.
  • Легкий догляд. Дані пристрої, крім прекрасної функціональності і високої якості, дуже прості у догляді. Саму чашу ви можете з легкістю промити під проточною водою або в посудомийній машинці. У деяких моделях (наприклад, JB 5160) передбачена програма самоочищення.

Найбільшою перевагою стаціонарних блендерів Braun є те, що ви не будете «прив'язані» до пристрою, постійно контролюючи його роботу. Досить лише завантажити необхідні продукти до чаші пристрою та вибрати швидкість, після чого ви, зі спокійною душею, можете присвятити час своїй родині і собі. Ви ні на хвилину не пошкодуєте про те, що придбали цей пристрій, адже за мить ви отримаєте готовий результат, а страви, приготовані з його допомогою, будуть гідні найвищих похвал!