Braun Series 7. Ваша розумна бритва

Braun Series 7. Ваша розумна бритва

Бажаєте, щоб ваша шкіра після гоління була не тільки бездоганно гладкою, але й не мала жодних порізів або роздратування? Зверніть свою увагу на електробритви Braun Series 7. Адже результати роботи будь-якої моделі з цієї серії вас просто вразять! Німецька якість та інноваційні технології забезпечать вам все необхідне для якісного та комфортного гоління без неприємних наслідків.

Чим хороша електробритва Braun Series 7?

 • Гладеньке гоління подібно станку. Бритви Braun Series 7, під час гоління, здійснюють мікровібрації, які розгладжують поверхню шкірного покриву. Як наслідок, щетина зрізається максимально близько до кореня, забезпечуючи ідеальний результат.
 • Ідеальний результат одним рухом. За рахунок того, що бритва робить 30'000 ріжучих рухів на хвилину, зрізається максимальна кількість волосків вже після першого проведення бритви по поверхні шкіри.
 • Вибір підходящої інтенсивності гоління. Режими гоління (від дбайливого до турборежима) дозволять вам вибрати той, який буде максимально підходити саме вам, залежно від типу шкіри та особистих переваг. У моделях 7899cc, 7893 і 7865cc п'ять режимів. У 760cc – три режими.
 • Виключно якісне гоління без подразнення. Завдяки перерахованим вище інноваціям, бритви 7 серії практично виключають можливість появи після гоління неприємних наслідків у вигляді порізів та роздратування.
 • Комфортне використання. Ергономічна ручка, прогумовані вставки, повністю налаштовуються під ваші вимоги, розумні і сучасні технології, пило/водонепроникний корпус, та багато іншого, було об'єднано в один пристрій німецькими фахівцями. Бритви Braun Series 7 розроблені для вашого комфорту під час використання.

Які технічні характеристики у бритв 7-ї серії?

 • Плаваюча головка. Головка бритви Braun Series 7 повторює контури обличчя, максимально контактуючи зі шкірою, тим самим забезпечуючи бездоганні результати гоління.
 • Плаваючі ріжучі елементи. Всі три ріжучих елемента приладу рухаються незалежно один від одного, за допомогою чого гарантують тільки якісне гоління.
 • Потрійна бритвена система. Дві бриючі сітки Opti Foil і тример ActiveLift між ними відмінно впораються зі своїми завданнями. Сітки зрізають всі короткі волоски на своєму шляху, в тому числі і ті, що максимально прилягають до шкіри. Тример направляє зростаючу в різних напрямках щетину до сіточці, а також зрізує довгі волоски.
 • Система MacroMotion. Дозволяє обробляти великі ділянки шкіри за один рух. Це мінімізує роздратування шкірного покриву, залишаючи за собою виняткову гладкість.
 • Система MicroMotion. Ця система дозволяє обробляти ділянки шкіри з тонким волосяним покривом. Навіть найтонші волоски будуть зрізані під самий корінь.
 • Висувний тример. З його допомогою ви зможете підкоригувати контури борідки, вусів або бакенбард для бездоганного зовнішнього вигляду.
 • Сухе і вологе гоління. Електробритви Braun Series 7 (крім 760cc) призначені як для звичайного сухого гоління, так і для проведення цієї процедури в душі з використанням піни або ж гелю.
 • Технологія Precision HeadLock. Для того, щоб з легкістю обробити проблемні ділянки (над верхньою губою, підборіддя) передбачена функція фіксації бритвеної головки.
 • Легка очистка водою. Після закінчення процедури гоління, пристрій можна просто промити під струменем води з крана. При цьому ви можете не переживати, що волога потрапить всередину бритви, так як її корпус абсолютно герметичний.
 • Робота від акумулятора. Моделі 7 серії з технологією Wet & Dry працюють виключно від акумулятора. Потужний акумулятор дозволить використовувати пристрій навіть при відсутності напруги в мережі і не прив'язуватися до розетки під час гоління.
 • 50 хвилин роботи від акумулятора. Для автономної роботи бритви від акумулятора протягом 50 хвилин, її необхідно заряджати всього 1 годину! Цього буде більш, ніж достатньо для декількох повноцінних процедур гоління.
 • Швидка зарядка. Якщо ваша бритва розрядилася в самий невідповідний момент, вам досить буде поставити її на підзарядку всього на 5 хвилин, цього буде цілком достатньо для одного сеансу гоління.
 • Система очищення і підзарядки Clean & Renew. Деякі моделі електробритв Braun Series 7 комплектуються системою очищення і підзарядки Clean & Renew, яка подарує ідеальний догляд вашого пристрою. Вона автоматично заряджає, очищає, дезінфікує, змащує і висушує бритву. Система оснащена картриджами, які виробник рекомендує змінювати раз на 3 місяці.
 • Дорожній чохол. Для любителів подорожувати стане відмінним варіантом придбання моделі з дорожнім чохлом має жорсткі стінки. Ви зможете без проблем брати улюблений прилад з собою у відрядження і подорожі, не переживаючи за цілісність бритви.

Абсолютно будь-який чоловік по достоїнству оцінить бритву 7-ї серії від німецької компанії Braun. Вони ідеально підходять як для молодої людини, з м'якою щетиною, так і для чоловіка у віці, з грубою і густою щетиною. Спробуйте поголитися електробритвою Braun Series 7 та переконайтеся самі що ідеальне гоління – це не міф.