Обирай гриль Braun та смакуй два стейки від Gurmeat БЕЗКОШТОВНО!

Обирай гриль Braun та смакуй два стейки від Gurmeat БЕЗКОШТОВНО!
Купуйте один из представленних нижче електрогрилей Braun та гарантовано отримайте у подарунок* сертифікат від Gurmeat номіналом 500 грн! Безкоштовна** доставка по всій Україні!

Умови акції

Акція діє в період 01.07 – 31.07.2024

Кількість пропозицій обмежена.

У разі, якщо вага та відповідно вартість стейків перевищує вартість 500,00 (п'ятсот гривень) 00 копійок, споживач підтверджує згоду доплатити різницю вартості.

У разі, якщо вага та відповідно вартість стейків складає менше 500,00 (п'ятсот гривень) 00 копійок, споживач має право або дозамовити продукцію з доплатою суми, що буде перевищувати 500,00 (п'ятсот гривень) 00 копійок, або забрати замовлення з меншою вартістю без можливості отримати компенсацію різниці вартості.

Сертифікат не підлягає поділу на кілька покупок.

Сертифікат є унікальним і може бути використаний лише один раз.

Доставка здійснюється оператором Нова пошта по всій території України за виключення населених пунктів з активними бойовими діями та тимчасово окупованими територіями. Доставку стейків споживач оплачує самостійно. Термоупаковку оплачує виробник стейків.

Використовувати подарунковий сертифікат можна в інтернет-магазині Gurmeat: https://gurmeat.com.ua/

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 гривню (в т.ч. ПДВ). Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару за програмою ПриватБанку «Оплата Частинами», МоноБанку «Покупка Частинами» і іншими програмами «акційного кредиту 0%». Обмін/повернення товару протягом 14 днів здійснюється у разі повернення всього акційного товару (повного комплекту, товару з подарунком/подарунками). Адміністрація магазину залишає за собою право змінювати терміни та умови проведення акції.
** Дізнатися докладніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції та товари, можна дізнатися за телефонами, що вказані у розділі «Контакти».

В акції беруть участь: