Суперціна на епілятори Face + подарунок

Акція завершена
Суперціна на епілятори Face + подарунок
Купуйте епілятори серії Face за суперціною та отримуйте у подарунок* додаткові насадки-губки для нанесення макіяжу 80b! Безкоштовна** доставка по всій території України.

Мініатюрний прилад для пілінгу обличчя і точкового видалення небажаних волосків Braun Face, розроблений німецькими фахівцями для виняткового комфорту і якісного догляду. Компактний розмір дозволить його завжди брати з собою, в подорож або на відпочинок. Передбачена можливість змінювати напрямок обертання пінцетів, що зручно при роботі як лівою, так і правою рукою.

Спецпропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Купуйте епілятор для обличчя з функцією пілінгу Braun Face за суперціною і отримаєте у подарунок додатковий комплект насадок-губок для нанесення макіяжу 80b.

Подарунковий фонд:

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05