Знижка на фотоепілятори Braun -30%

Акція завершена
Знижка на фотоепілятори Braun -30%
Купуйте фотоепілятор Braun за вигідною ціною! Суперпропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market. Тільки зараз знижка* на фотоепілятори -30%! Безкоштовна** доставка по всій Україні.

Зовсім нове уявлення про епіляцію! Безболісна процедура з тривалим кінцевим результатом до одного року.

Фотоепілятори Braun – це безболісне видалення волосків на дійсно тривалий період часу. Завдяки технології IPL процедура проходить швидко і без неприємних наслідків, а кінцевий результат буде триматися дуже довго. Проводьте курс безболісної епіляції в домашніх умовах, у зручний для вас час, і позбудьтеся від небажаних волосків на період до 1 року. Фотоепілятори Braun розроблені таким чином, щоб ви змогли працювати їм практично на всіх ділянках тіла. Завдяки спеціальному режиму є можливість проводити фотоепіляцію не тільки на ногах і руках, а й на обличчі, і на чутливих ділянках тіла.

Тільки зараз у вас є унікальна можливість купити фотоепілятор Braun зі знижкою 30%! Будьте прекрасні разом з Braun!

 

*Кількість акційного фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» та іншим програмам «акційного кредиту 0%». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05