При покупці соковижималки, цитрус-прес у подарунок

Акція завершена
При покупці соковижималки, цитрус-прес у подарунок
Купуючи соковижималку Braun, в офіційному інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте в подарунок цитрус-прес MPZ 9. Безкоштовна доставка по всій Україні!

Соковижималки Braun призначені для домашнього використання і дозволять вам отримувати задоволення від свіжовичавленого соку. З настанням зими нашому організму просто необхідно отримувати додаткові вітаміни та мінерали. Для того щоб не витрачати величезну кількість грошей на дорогі препарати, ми пропонуємо вам купити соковижималку Braun і отримати у подарунок прекрасний цитрус-прес. З їх допомогою ви зможете насолоджуватися дивовижними напоями приготованими власними руками, які так корисні для нашого організму.

Будьте сповнені силою і здоров'ям разом з Braun!

Тільки зараз і тільки у Braun-market.com.ua! Купуючи соковижималку, ви отримаєте в подарунок цитрус-прес MPZ 9!

 

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: