При покупці кухонного комбайна Braun, праска у подарунок

Акція завершена
При покупці кухонного комбайна Braun, праска у подарунок
Купуйте кухонний комбайн Braun і гарантовано отримаєте в подарунок* праску Braun TS 525 A! Безкоштовна** доставка по Києву та Україні.

Кухонні комбайни Braun – це німецька якість, стильний дизайн, висока продуктивність, зручність у використанні та багато іншого. З подібним агрегатом на кухні, ви будете готувати із задоволенням, прикладаючи мінімум зусиль. Кухонний комбайн Braun робитиме рутинну і складну роботу за вас, а кінцевий результат буде завжди на висоті! З його допомогою ви легко зможете замісити тісто, нашаткувати овочі, подрібнити продукти, збити білки, видавити сік з цитрусових та багато іншого.

Тільки в офіційному інтернет-магазині Braun-market! Купуючи кухонний комбайн Braun, ви отримаєте в подарунок праску Braun TS 525 A.

Техніка Braun створена для полегшення вашого життя.

 

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» та іншим програмам «акційного кредиту 0%». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: