При покупці бритви Braun WaterFlex, зубна щітка Oral-B у подарунок

Акція завершена
При покупці бритви Braun WaterFlex, зубна щітка Oral-B у подарунок
Акція! Купуючи електробритву Braun WaterFlex, ви гарантовано отримуєте електричну зубну щітку Oral-B Vitality Cross Action у подарунок*! Доставка по всій території України безкоштовна**!

Бритва Braun WaterFlex розроблена німецькими фахівцями спеціально для чоловіків, які вважають за краще голитися електробритвою використовуючи піну або гель під час прийняття душу. Водонепроникний корпус, прогумований корпус, плаваюча головка під кутом 33° та незалежно підпружинені елементи касети роблять її просто ідеальною для гоління.

Braun WaterFlex - гладкість шкіри обличчя без роздратування і порізів!

Суперпропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Купуйте одну з моделей електробритв Braun WaterFlex та отримуйте у подарунок електричну зубну щітку Oral-B Vitality Cross Action!

Подарунковий фонд:

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05