При покупці бритви Braun WaterFlex, тример для вух та носа у подарунок

Акція завершена
При покупці бритви Braun WaterFlex, тример для вух та носа у подарунок
Акція! Купуючи електробритву Braun WaterFlex, ви гарантовано отримуєте тример EN 10 для вух та носа у подарунок*! Доставка по всій території України безкоштовна**!

Ви віддаєте перевагу проведенню процедури гоління під час прийняття душу з використанням улюбленої піни для гоління? З електричної бритвою Braun WaterFlex, з технологією Wet & Dry, це цілком реально! Пристрої цієї серії, оснащені повністю водонепроникним корпусом, завдяки чому ви можете сміливо брати з собою бритву Braun WaterFlex навіть під час водних процедур. Прогумована ручка запобігає вислизанню приладу навіть із дуже вологих та мильних рук.

Акційна пропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Купуйте одну з моделей електробритви Braun WaterFlex та отримуйте у подарунок тример EN 10 для вух і носа!

Подарунковий фонд:

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05