При покупці бритви Braun Series 3, сертифікат у подарунок

Акція завершена
При покупці бритви Braun Series 3, сертифікат у подарунок
Акція! Купуючи електробритву Braun Series 3, ви отримуєте сертифікат номіналом 500 гривень у подарунок*! По всій території України доставка безкоштовна**!

Шукаєте бритву, яка забезпечить вам ефективну роботу під час процедури та ідеальні результати після? Електробритва Braun Series 3 саме те, що вам необхідно. Найвища якість, потрійна система гоління з плаваючими елементами, висувний тример для довгого волосся – такий пристрій заслуговує на вашу похвалу, і ви можете самі в цьому переконатися!

Супер пропозиція від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Купуйте електробритву Braun Series 3 і отримуйте в подарунок сертифікат номіналом 500 гривень.

Правила використання подарункових сертифікатів магазину Braun

 

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: