Отримайте свій подарунок до Дня всіх закоханих

Акція завершена
Отримайте свій подарунок до Дня всіх закоханих

При покупці техніки Braun по догляду за волоссям (фен-щітки, фени, випрямлячі, плойки, машинки для стрижки) і тримерів, ви отримаєте приємний подарунок* від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Доставка безкоштовна** по всій Україні!

14 лютого – всесвітньо відоме свято – день святого Валентина! Ми також вирішили зробити приємно своїм улюбленим клієнтам, і тому, даруємо всім вам подарунки!

При покупці фен-щітки, фена, випрямляча або плойки, у подарунок ви гарантовано отримаєте чудовий набір по догляду за волоссям (шампунь та бальзам-ополіскувач).

Купуючи машинку для стрижки або тример для бороди, у подарунок ви отримуєте набір для справжніх чоловіків (гель для душу та 2 в 1 шампунь/бальзам-ополіскувач).

У День всіх закоханих будьте чарівні разом з продукцією Procter & Gamble!

Термін проведення акції: 01.02 - 14.02.17.

*Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: