Купуючи праску Braun, ви отримуєте подарунковий сертифікат

Акція завершена
Купуючи праску Braun, ви отримуєте подарунковий сертифікат

При покупці праски Braun, у подарунок* ви гарантовано отримаєте сертифікат від офіційного інтернет-магазину Braun-market! Безкоштовна** доставка по всій Україні!

Хочете, щоб процес прасування був не таким стомлюючим? Праски німецького бренду Braun не тільки полегшать рутинну роботу, а й принесуть дійсно ефективний результат. В офіційному інтернет-магазині braun-market.com.ua ви зможете вибрати з дуже широкого асортименту прасок саме ту, яка підійде вам за всіма параметрами. Ціна на будь-яку з моделей у Braun в повній мірі відповідає її якості та надійності.

Тільки зараз у нас діє акція – купуючи праска Braun, ви отримуєте подарунковий сертифікат від фірмового інтернет-магазину Braun-market! Ви можете використати його при здійсненні наступної покупки!

Період проведення акції: 10.10 – 16.11.16.

Правила використання подарункових сертифікатів магазину Braun

*Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05