Полювання на крашанки розпочалось!

Акція завершена
Полювання на крашанки розпочалось!
Всіх зі святом і Світлого Великодня!

Купуйте фірмову техніку, в нашому офіційному інтернет-магазині, і отримуйте приємні великодні бонуси. На деяких товарних позиціях нашого сайту, заховані яйця з промо-кодом. Цей промо-код дійсний тільки на ту товарну одиницю, на якій він знаходиться. При оформленні товару через кошик введіть вказаний на яйці промо-код в графу «Промо-код (№ сертифіката)» і натисніть кнопку «Застосувати». При оформленні заказу в телефонному режимі, просто скажіть промо-код менеджеру. Приємних вам покупок і гарного настрою!

На честь наступаючого свята наші фірмові магазини «DeLonghi Kenwood Braun», в період з 28 по 30 квітня, будуть дарувати всім клієнтам, які зробили покупки безпосередньо в магазині «DeLonghi Kenwood Braun», святковий паску.

*Кількість акційного фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» та іншим програмам «акційного кредиту 0%». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції, спеціальні пропозиції та ціна особистого кабінету не поширюються.
**Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05