Акція завершена
Braun повертає гроші!
Суперакція «Braun повертає гроші»*! Якщо вам, з якихось причин, не підійшов товар, ви можете отримати 100% компенсації назад!

Офіційний інтернет-магазин Braun-market приймає участь в програмі лояльності до клієнта від представництва Braun в Україні! Купуючи акційний пристрій на сайті нашого магазину, ви маєте право повернути його протягом 60 днів**, навіть після використання, якщо товар вам не підійшов, з повним поверненням коштів, витрачених на нього. Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни та умови проведення акції.

Короткі умови акції «Braun повертає гроші»:

  • Купуйте товар, який приймає участь в даній акції (електробритву, епілятор або пристрій для догляду за волоссям).
  • У випадку, якщо вам не сподобався або не підійшов придбаний товар, поверніть*** його і повідомте причину вашого невдоволення.
  • При дотриманні всіх пунктів акційної пропозиції, ви отримаєте компенсацію**** в розмірі 100% суми придбаного товару.

Задоволені клієнти – найкраща нагорода для Braun!

Офіційні Правила Рекламної Акції «Braun повертає гроші».

* Акція «Braun повертає гроші». Акція проводиться на території України з 1 липня 2021 року по 30 червня 2022 року включно.
** Мається на увазі термін, протягом якого Учасник Акції може повернути товар згідно з Правилами Акції у разі належного виконання Учасником всіх необхідних умов Правил Акції з моменту придбання товару.
*** Надішліть одну одиницю придбаного Акційного товару, включаючи всі необхідні складові (згідно з Правилами Акції), поштою на умовах, визначених у Правилах Акції.
**** Під компенсацією мається на увазі повернення коштів Учаснику Акції за відповідний Акційний товар у разі виконання таким Учасником Акції всіх необхідних умов згідно з Правилами Акції. До компенсації входить вартість придбання відповідного Акційного товару з ПДВ, а також вартість прямого надсилання такого Акційного товару поштою на умовах, що визначені в Правилах Акції.