Бритва Braun Series 5 50-W1600s Flex Wet&Dry

Бритва Braun Series 5 50-W1600s Flex Wet&Dry
Рейтинг: 0 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1370
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова (3 Flexible Blades). Потрійна система для гоління з технологією MicroComb і системою кріплення Easy Click. 2 сітки для гоління Senso Foil + тример MiddleTrimmer. Індикатор заряду акумулятора: 3 рівня. Повна зарядка: 60 ​​хвилин. Швидка зарядка (5 хв). Живлення: від Li-Ion акумулятора. Щіточка для чищення. Захисна кришка. Знімна насадка Body Groomer (+ 2 насадки на 1мм (Sensitive) і на 3 мм).
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Гарантія Офіційна гарантія на техніку Braun 24 міс.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

 • Комфорт без обмежень
  Комфорт без обмежень
  Використовуйте зволоження або одразу голіться на суху шкіру так, як вважаєте найбільш зручним. Купуючи бритву Braun Series 5 50-W1600s Flex Wet&Dry, більше немає причин себе обмежувати. Її універсальний ріжучий блок з плаваючими елементами має високу ефективність завдяки декільком фірмовим інноваціям Braun. Навіть дуже непіддатлива щетина не вслизне від сіточок Senso Foil і MiddleTrimmer, що працюють за технологією MicroComb. Ріжучий блок знімний і може бути швидко замінений завдяки зручній системі кріплення Easy Click. На сіточки Senso Foil нанесено захисне титанове покриття, отже замінювати блок вам буде потрібно нескоро, навіть у разі інтенсивного щоденного гоління.
 • Швидкий і безпечний акумулятор
  Швидкий і безпечний акумулятор
  Навіть акумулятор може бути швидким. В тому сенсі, що бритва Braun Series 5 50-W1600s Flex Wet&Dry перезаряджається всього за 5 хвилин (для одного короткого сеансу). Повна перезарядка до 100% займає 60 хвилин. Максимального запасу енергії вистачає на 50 хв. роботи, ви завжди можете відстежувати його по діодному індикатору на корпусі. При цьому батарея акумулятора надійно захищена від попадання води, що дозволяє без ризику голитися навіть під душем!
 • Універсальна комплектація
  Універсальна комплектація
  Бритва Braun Series 5 50-W1600s Flex Wet & Dry має ряд унікальних особливостей, які перетворюють її в багатофункціональний інструмент професійного класу. Просто змінюючи насадки з базової комплектації, прилад можна наділити унікальними якостями. Це окремий BodyGroomer з 2-ма насадками довжиною 1мм (Sensitive) і 3 мм, за допомогою якої видаляються «зайві» волосся на тілі. Встановлюється замість ріжучого блоку. Також бритва поставляється із захисною кришечкою і щіточкою для ручного видалення залишків щетини з ріжучого блоку.
Характеристики товару
Тип гоління: Немає даних
Кількість бриючих елементів: Немає даних
Плаваюча головка: Немає даних
Плаваючі елементи бритви: Немає даних
Висувний тример: Немає даних
Легка чистка під струменем води: Немає даних
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: Немає даних
Живлення: Немає даних
Час зарядки акумулятора (хв): Немає даних
Час роботи акумулятора (хв): Немає даних
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): Немає даних
Колір: Немає даних
Країна-виробник: Немає даних
Гарантійний термін (міс.): Немає даних
Комплектація
Додаткові особливості: Немає даних

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.