Батарейки лужні Duracell Optimum AAA (LR03) 8 шт. (5000394158962)

Батарейки лужні Duracell Optimum AAA (LR03) 8 шт. (5000394158962)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1747
"Новий Duracell Optimum. Наша найкраща лужна батарейка AAA
Найбільш революційна інновація Duracell, абсолютно нова лужна батарейка Duracell Optimum, має нову катодну систему, завдяки якій працює ДОВШЕ¹ в деяких пристроях або ПОТУЖНІШЕ² в інших пристроях."
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Новий Duracell Optimum. Наша найкраща лужна батарейка AAA

Найбільш революційна інновація Duracell, абсолютно нова лужна батарейка Duracell Optimum, має нову катодну систему, завдяки якій працює ДОВШЕ¹ в деяких пристроях або ПОТУЖНІШЕ² в інших пристроях.

ПРАЦЮЄ ДОВШЕ: Duracell Optimum AAA служить довше в деяких пристроях, таких як іграшки³. А батарейки з довшим терміном служби означають тривале задоволення для всіх користувачів пристрою.

ПРАЦЮЄ ПОТУЖНІШЕ: у інших пристроях Duracell Optimum AAA забезпечує більше потужності, ніж провідні цинкові батарейки, завдяки чому вони працюють краще² - наприклад, двигуни працюють швидше в таких пристроях, як деякі іграшкові автомобілі з дистанційним керуванням (вантажівка Spinmaster Monster Jam, офіційна радіокерована вантажівка-монстр у масштабі 1:24) ⁴.

Оптимальна продуктивність у поєднанні з оптимальною упаковкою

Нова та інноваційна упаковка у стилі """"книжки"""" Duracell Optimum містить картонне віконце та органайзер, що означає, що батарейки більше не будуть кататися по кухонному ящику! Натомість ваші батарейки зручно та надійно зберігаються, поки вони вам не знадобляться. А коли батарейки розрядяться, ви можете знову зберігати їх в упаковці, готовими до подальшої переробки.

Упаковка на 100% підлягає переробці та не містить пластику.

Duracell Optimum. ПРАЦЮЮТЬ ДОВШЕ ¹ або ПОТУЖНІШЕ ²

Батарейки Duracell Optimum доступні в розмірах AA, AAA.

¹ Забезпечує довший термін служби порівняно з провідними цинковими батарейками AAA: додатковий термін служби в тесті іграшок IEC AAA 2021.

²АБО батарейки працюють з більшою потужністю у певних пристроях. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою чи способу використання.

³Забезпечує довший термін служби батарейок розміру AAA порівняно з мінімальною середньою тривалістю у тесті іграшок IEC 2021.

⁴Забезпечує додаткову потужність в офіційній монстр-вантажівці з дистанційним керуванням Spin Master Monster Jam Official Grave Digger, масштаб 1:24, 2,4 ГГц, номер продукту 6047111/604495 порівняно з провідними цинковими батарейками AAA. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою чи способу використання.

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.