Сітка і ріжучий блок Braun Series 7 70B

Сітка і ріжучий блок Braun Series 7 70B
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 6
Код товару: 0842
Підходить до бритв серій: Series 7, Pulsonic, Prosonic, Active Power. Комплектація: бриюча сітка, ріжучий блок. Колір: чорний.
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (6)

Опис і характеристики

Якщо ви хочете, щоб процедура гоління була якісною, важливо користуватися хорошою електробритвою і стежити за станом її бритвеної голівки. У міру використання, вона ступлюється і втрачає свою працездатність. Тому її важливо заміняти через певний період часу.

Сіточка для гоління і ріжучий блок Braun Series 7 70B підходить для бритв: Series 7, Pulsonic, Prosonic. Аксесуар виконаний з хорошого металу, який навіть при постійному використанні не поржавіє. Бриючу касету можна використовувати з гелем або пінкою для гоління.

Активний триммер ActiveLifr, яким оснащений бритвений блок Series 7 70B, гарантує чисте і гладке гоління за один прохід. Гоління без почервоніння і подразнень разом з Braun 70B.

Відгуки

 • Павло
  02.02.2023
  Привіт, прошу підказати який блок потрібен для моделі 5695?
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Підбір бритвених касет відбувається за типом бритви. Його можна знайти на корпусі бритви, а також в інструкції (TYPE: X X X X). Якщо Ви вказали саме Тип бритви: 5695 , у цьому разі підійде сітка і ріжучий блок Braun Series 7 70S або сітка і ріжучий блок Braun Series 7 70B. Дякуємо за Ваше звернення.
 • Alexandr
  22.02.2019
  Добрый день! Хотел узнать, когда, всё же, появится в продаже?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. К сожалению, бритвенные кассеты Braun Series 7 70B в черном цвете не поставляются на рынок Украины более 2-х лет. Рекомендуем приобрести данный аксессуар в серебристом цвете. Сетка и режущий блок Braun Series 7 70S (Код товара у нас на сайте: 0484) серебристого цвета аналогична бритвенной кассете Braun Series 7 70B черного цвета. Спасибо за обращение.
 • Микола Колиба
  23.05.2018
  Спасибо Браун! Моя любимая бритва опять стала как новая!!! Сменив кассету ощутил, что сменить её надо было уже давно... Огромный респект за обслуживание, быструю доставку и, что больше всего удивило, БЕСПЛАТНУЮ ДОСТАВКУ! Был просто в шоке, что доставка бесплатная с учетом наложенного платежа. Молодцы!
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Нам очень приятно, что Вы остались довольны покупкой. Компания Braun рекомендует менять бритвенную кассету каждые 18 месяцев, для исправной работы бритвы. Спасибо за отзыв.
 • Антон
  29.10.2016
  Пользуюсь уже лет 7 бритвой 7-й серии. Последний раз купил Сетку Braun Series 7 70B. Качеством не доволен остался. Новая обычно бреет быстро и хорошо месяца 2. Потом похуже, но нормально. Эта после 3-го бритья стала как полугодовалая старая по качеству. Уход как обычно, смазка и тд.
  Адміністратор Braun
  Добрый день! Спасибо за отзыв.
 • Борис
  25.10.2016
  Где найти на бритве эти 4 цифры? У меня 7 серия
  Адміністратор Braun
  Добрый день! Тип бритвы (4 цифры) указан на бритве под выдвижным триммером. Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.