Насадка Braun Ortho Care Essentials

Рейтинг: 0
Голосів: 0
Код товару: 0489
Насадка підходить для Oral-B: Triumph, Professional Care, Vitality, Advance Power. У комплекті є три знімних насадки.
  • Доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
  • Самовивіз З магазину за адресою: пр-т Степана Бандери 23, ТЦ «ГородОК»
  • Оплата Готівкою, безготівковими, Visa/MasterCard
  • Опис і характеристики
  • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Для якісної чистки зубів відмінно підійде електрична зубна щітка від компанії Браун. Для того, щоб чистка завжди була високої якості, необхідно регулярно проводити заміну щітки. Адже навіть найякісніші щітки з часом стираються, змінюють свою форму, яка спеціально створювалася з урахуванням всіх особливостей будови ротової порожнини. До того ж, за період використання на зубній щітці скупчуються різні бактерії, які, в результаті, чинять негативний вплив на зуби.

Для того, щоб зубна щітка приносила тільки користь, компанія Браун пропонує придбати комплект змінних насадок для електричних зубних щіток Ortho Care Essentials. Він підходить для таких зубних щіток як -B Triumph, Oral-B Professional Care, Oral-B Advance Power і деяких інших.

Комплект складається з трьох змінних насадок. Дві з них однакові, мають стандартну конструкцію і застосовуються для щоденного чищення зубів. Вони мають середню ступінь жорсткості і оптимальну чашообразную форму. Завдяки таким щіткам ідеальна чистота зубів забезпечена. Третя щітка в комплекті - це Power Tip насадка. Вона призначена для очищення брекетів, зубної скоби і інших ортодонтичних елементів. Braun Oral-B Ortho Care Essentials - гарантія чистоти ваших зубів.

Відгуки

  • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.