Набір зубних насадок Braun Oral-B Ortho Care Essentials OD 17 (3 шт.)

Набір зубних насадок Braun Oral-B Ortho Care Essentials OD 17 (3 шт.)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 1
Код товару: 0489
До комплектації набору насадок Braun Oral-B Ortho Care Essentials OD 17 входить 3 змінні насадки для зубних щіток Braun Oral-B. Комплект призначений для чищення зубів з брекетами. У наборі 3 насадки: дві чашеподібні насадки «Ortho» і одна монопучкова насадка «Interspace». Насадки Ortho Care Essentials сумісні з усіма зубними щітками Braun Oral-B (крім серії «Pulsonic»).
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

Для якісної чистки зубів відмінно підійде електрична зубна щітка від компанії Браун. Для того, щоб чистка завжди була високої якості, необхідно регулярно проводити заміну щітки. Адже навіть найякісніші щітки з часом стираються, змінюють свою форму, яка спеціально створювалася з урахуванням всіх особливостей будови ротової порожнини. До того ж, за період використання на зубній щітці скупчуються різні бактерії, які, в результаті, чинять негативний вплив на зуби.

Для того, щоб зубна щітка приносила тільки користь, компанія Браун пропонує придбати комплект змінних насадок для електричних зубних щіток Ortho Care Essentials. Він підходить для таких зубних щіток як -B Triumph, Oral-B Professional Care, Oral-B Advance Power і деяких інших.

Комплект складається з трьох змінних насадок. Дві з них однакові, мають стандартну конструкцію і застосовуються для щоденного чищення зубів. Вони мають середню ступінь жорсткості і оптимальну чашообразную форму. Завдяки таким щіткам ідеальна чистота зубів забезпечена. Третя щітка в комплекті - це Power Tip насадка. Вона призначена для очищення брекетів, зубної скоби і інших ортодонтичних елементів. Braun Oral-B Ortho Care Essentials - гарантія чистоти ваших зубів.

Відгуки

 • Ігор
  22.02.2019
  Добрий день , чи сумісні вони з зубною щіткою Braun Oral-B Vitality Cross Action. Дякую.
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Набір насадок Braun Ortho Care Essentials підійде для зубної щітки Braun Oral-B Vitality Cross Action. Дякуємо за звернення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.