Набір зубних насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB 60 (3 шт.)

Набір зубних насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB 60 (3 шт.)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1520
Комплект насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB 60 (3). Сумісні з усіма зубними щітками Braun Oral-B з 2D та 3D технологією чищення зубів. У комплекті 3 насадки. Підходять для щоденного використання з екстра м'якою щетиною для чутливих зубів та ясен.
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Навіть необхідність періодичної заміни не є великою проблемою, якщо пам'ятати про цілком доступну ціну набору зубних насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB 60 (3). Зрештою, лікування зубів обходиться набагато дорожче, ніж регулярний ретельний догляд за ними. А саме з цією метою і були розроблені дані насадки! У комплекті одразу три щіточки, пристосовані для роботи з усіма фірмовими пристроями Braun Oral-B.

Перевагою можна назвати ще й те, що за фактом одна щітка може підійти кільком людям, кожен з яких використовує свою власну насадку! Набір Braun Oral-B Sensitive Clean EB рекомендований насамперед для піклування про зуби з дещо підвищеною чутливістю, але загалом здорові.

Щоденне дворазове чищення позбавить вас необхідності передчасного візиту до стоматолога. Форма чистячої голівки і м'який матеріал щетинок були оптимально підібрані таким чином, щоб видаляти найскладніший наліт і залишки їжі з важкодоступних ділянок, не завдаючи мікротравм емалі і ясен. Навіть найретельніше ручне чищення не йде ні в яке порівняння з можливостями насадок Braun Oral-B Sensitive Clean EB 60 (3). Також зверніть увагу, що цей набір не призначений для дитячих щіток! Аксесуари поставляються у захисній упаковці з фірмовим маркуванням.

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.