Насадка Braun Oral-B Sensitive EB 17s + Sensi UltraThin EB 60

389
грн.
Насадка Braun Oral-B Sensitive EB 17s + Sensi UltraThin EB 60
Рейтинг: 0 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1020
В комплекті дві змінні насадки. Для чутливих зубів та десен.1-а насадка Oral-B Sensitive (EB 17s), 1-а насадка Oral-B Sensi Ultra Thin (EB 60).
  • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
  • Самовивіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
  • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
  • Опис і характеристики
  • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Насадка Braun Oral-B Sensitive (EB 17s) + Sensi Ultra Thin (EB 60)

Однією з найважливіших щоденних завдань для кожного – особиста гігієна, в яку входить регулярне чищення ротової порожнини. Німецька компанія Braun розробила спеціальний прилад, який дозволить вам чистити зуби не просто якісно, а професійно. Електричні зубні щітки Braun Oral-B доглядають за ротовою порожниною навіть в тих випадках, коли у вас чутлива емаль або ясна маю підвищену дратівливість. За допомогою насадок Oral-B Sensitive або Oral-B Sensi Ultra Thin, ціна яких вас приємно здивує, ви зможете професійно чистити зуби без шкоди для зубів і ясен.

Комплект насадок Braun Oral-B Sensitive (EB 17s) + Sensi Ultra Thin (EB 60), купити який ви можете у нас на сайті, має 2-і змінні насадки для електричних зубних щіток. Їх щетинки мають закруглені кінчики і були розроблені спеціально для чутливої емалі і ясен. Насадка Braun Oral-B Sensitive (EB 17s) дбайливо очищає зуби від нальоту не дратуючи ясна. Насадка Braun Oral-B Sensi Ultra Thin (EB 60) більш делікатна (чим Sensitive), вона була розроблена спеціально для людей, у яких підвищена чутливість зубної емалі і ясен.

Зверніть увагу на те, що перед використанням електричної зубної щітки Braun Oral-B, виробник рекомендує проконсультуватися зі стоматологом, з приводу якими насадками вам слід доглядати за ротовою порожниною. Також дуже важливо прочитати інструкцію з використання і чітко дотримуватися її рекомендацій. У разі правильної експлуатації електричної зубної щітки Braun Oral-B ви значно поліпшите стан ваших зубів і ясен і мінімізуєте частоту походів до стоматолога до мінімуму. Здорова усмішка – це просто, якщо у вас є Braun Oral-B.

Відгуки

  • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.