Набір зубних насадок Braun Oral-B iO Radiant White RB White (4 шт.)

1759
1399
грн.
Набір зубних насадок Braun Oral-B iO Radiant White RB White (4 шт.)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 0
Код товару: 1703
Комплект насадок Braun Oral-B iO Radiant White RB White (4 шт.). Сумісні з усіма зубними щітками Braun Oral-B серії iO. У комплекті 4 насадки. Для ідеальної білизни зубів.
 • Доставка Адресна доставка по Києву!
  Доставка на всі відділення Нова Пошта по Україні.
  Відправка день в день*
  * Докладніше у розділі "Доставка"
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Популярність сучасних електричних зубних щіток пояснюється їхньою виключно високою ефективністю, якщо порівнювати зі звичними ручними. Тисячі обертів голівки, що чистять, дозволяють надійно позбавлятися від найстійкішого нальоту і добиратися до залишків їжі в найважче зонах порожнини рота. Але підтримання цієї ефективності можливе лише за своєчасної заміни насадок. Ви завжди можете купити набір насадок Braun Oral-B iO Radiant RB White (4 шт.) для фірмових автоматичних зубних щіток на нашому сайті.
Відповідно до рекомендацій стоматологів, слід проводити заміну насадок з періодичністю не рідше одного разу на три-чотири місяці, за умови щоденного дворазового чищення. Це не тільки дозволить забезпечити якісне видалення нальоту, але й запобігатиме появі нових проблем із зубами, оскільки при занадто довгому використанні старої насадки вона сама стає рознощиком бактерій. Намагайтеся завжди купувати нові своєчасно. Про стан зубної насадки легко судити з її поступового знебарвлення. Це зроблено навмисно. Яскраві спочатку кольорові смужки на голівці, що чистить, поступово стають все більш бляклими, стираючись об зубну емаль.
Цей комплект повністю сумісний із щітками Braun Oral-B серії iO. Таким чином, одразу чотири члени сім'ї можуть використовувати один прилад просто змінюючи персональні аксесуари. А сама зубна щітка виконує роль лише бази для підключення. Просто, зручно та цілком прийнятно за ціною. Висока якість фірмової продукції гарантується виробником. Товар поставляється у фірмовому впакуванні.

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.