Насадка Braun Oral-B Floss Action EB 25 (2)

359
грн.
Насадка Braun Oral-B Floss Action EB 25 (2)
Рейтинг: 0 з 5
Голосів: 0
Код товару: 0492
Насадка підходить для моделей зубних щіток Oral-B: Triumph, Professional Care, Vitality, Advance Power.
  • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
  • Самовывіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
  • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
  • Опис і характеристики
  • Відгуки (0)

Опис і характеристики

Для того, щоб зуби завжди знаходилися в ідеальному стані, необхідно вибрати правильну зубну щітку. До них відносяться щітки від компанії Браун. Вони можуть мати різні модифікації і відрізняться за функціональністю. Для того, щоб тримати процес очищення зубів повністю під контролем, необхідно придбати насадку для зубних щіток Braun Oral-B FlossAction. Вона сумісна з різними основами зубних щіток серії ORAL-B. Це Triumph, Vitality, Professional Care і Advance Power.

Це дуже зручна насадка. Завдяки своїй особливій формі, вона більш ретельно очищає не тільки зуби, але і проміжки між ними. Щітка має спеціальний таймер часу на 2 хвилини. Завдяки йому можна абсолютно точно знати час, відведений на чистку зубів. Ця щітка може безперервно працювати протягом 5 хвилин, після чого їй необхідна перерва, мінімум на 2 хвилини.

Braun Oral-B Floss Action працює в режимі зворотно-обертальних рухів з турбопотоком в 8000 об / мін. Щетинки мають не лише різний колір, але й розмір і форму. Кожна з них виконує певну функцію, забезпечуючи ретельний і акуратний догляд за зубами. Блакитні щетинки додатково служать індикатором заміни щітки.

Відгуки

  • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.