Насадка Braun Oral-B Kids Incredibles 2 EB 10 (2)

299
грн.
Насадка Braun Oral-B Kids Incredibles 2 EB 10 (2)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 2
Код товару: 1164
Дитяча насадка для зубної щітки з принтом Суперсімейка 2. Підходить для зубних щіток Oral-B: Triumph, Professional Care, Vitality, Advance Power. У комплекті дві насадки.
 • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
 • Самовивіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (2)

Опис і характеристики

Ідеальна білизна емалі з новою насадкою

Змінна насадка Braun Oral-B EB 10-2kids (Incredibles 2) є головним робочим елементом зубної щітки. Закруглена форма дозволяє якісно обробляти кожен зуб, охоплюючи його м'якими щетинками з різних сторін. Висока ефективність очищення без ризику пошкодити дитячі зубки і ясна. Саме насадка і забезпечує ідеальну чистоту порожнини рота. І природно, завжди слід уважно стежити за станом насадки, вчасно проводячи заміну по мірі зносу. Перші насадки поставляються разом з новою зубною щіткою. А ось потім не забувайте купувати нову Braun Oral-B EB 10-2kids (Incredibles 2) з періодичністю раз на 2-3 місяці. Втім, визначити час, коли пора робити заміну, можна за кольором щетинок. Згодом він змінюється. Зверніть увагу, що в даному комплекті пропонується одразу дві абсолютно ідентичних насадки за вигідною ціною! Подвійна економія! Насадки повністю сумісні з зубними щітками від Oral-B марок Triumph, Professional Care, Vitality і Advance Power.

Відгуки

 • Кристина
  11.03.2020
  Сыну насадки очень понравились, сам с удовольствием идет чистить зубы, не надо заставлять. Спасибо!
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Спасибо за Ваш отзыв.
 • Кристина
  04.03.2020
  Здравствуйте. Данные насадки подходят к щетке Oral-B Triumph Smart Guide 5000D?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадки Braun Oral-B Kids Incredibles 2 EB 10 подходят к зубной щетке Braun Oral-B Triumph Smart Guide 5000 D 34.575.5X. Обратите внимание, что детям до 6-и лет лучше подойдут детские зубные щетки Braun Oral-B Kids, поскольку детские зубные щетки работают на пониженной частоте поступательно-возвратных движений и не имеют пульсирующих движений (которые могут расшатывать молочные зубы). Спасибо за Ваше обращение.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.