Набір зубних насадок Braun Oral-B Cross Action EB 50 (3)

Набір зубних насадок Braun Oral-B Cross Action EB 50 (3)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 6
Код товару: 0838
Насадка для зубних щіток Trizone, Professional Care, Advance Power, PRO, Vitality. В комплекті 3 насадки.
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (6)

Опис і характеристики

Насадка Braun Oral-B Cross Action EB50 (3) — найкраще рішення для всіх, хто бажає чистити зуби максимально ретельно. Якщо ви вже є власником зручної електричної щітки від німецького бренду, ви напевно знаєте, що насадки необхідно періодично змінювати. Щоб дотримуватися гігієни, стоматологи рекомендують змінювати їх кожні 3 місяці, так як на її щітинах з часом накопичуються мікроби, які у майбутньому можуть призвести до захворювань ротової порожнини. Про те, що варто зробити заміну, вам повідомить щітинки - з плином часу їх кінчики знебарвлюються. Ціна здоров'я ваших зубів — завчасно куплена нова насадка для щітки.

Чим відрізняється дана модель? Вона має вдосконалене розташування щітинок, що дозволяє видаляти зубний наліт набагато ефективніше, ніж це робили попередні моделі. Її секрет у тому, що щітинки розташовуються не прямо, а під кутом 16 ° і спрямовані вони в різні боки. Це дає можливість в процесі чистки максимально охоплювати поверхню кожного зуба, ефективно проникати в міжзубний простір і швидко видаляти залишки їжі і наліт.

Ви зробите вигідну покупку: в комплекті передбачено 3 насадки, що дуже зручно. Ви можете купити Oral-B Cross Action EB 50 (3) для електричних щіток наступних серій: Trizone, ProfessionalCare, AdvancePower, PRO, Vitality. Не підійде дана модель тільки до щіток Oral-B Sonik.

Відгуки

 • Саша
  30.09.2020
  Здравствуйте, подскажите, когда появится этот комплект в продаже?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. На данный момент насадки Braun Oral-B Cross Action EB 50 (3) отсутствуют в наличии. Рекомендуем оформить предзаказ непосредственно на странице товара. Спасибо за Ваше обращение.
 • Наталья
  12.01.2020
  Та насадка что из коробки очень качественная. Обычно когда покупаешь дополнительные насадки, то они отличаются от той что в коробке. Скажите пожалуйста есть ли разница здесь? Страна производитель на упаковке сзади? Можно фото вживую упаковки и насадки?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Дополнительные насадки идентичны тем, которые комплектуются с зубной щеткой. В ближайшее время наш менеджер отправит Вам на почту фотографии упаковки и насадок. Спасибо за обращение.
 • Олег
  17.12.2019
  Вчера получил,сервис как всегда на высоте. Правда на упаковке год выпуска не нашел
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Дата производства должна быть указана на упаковке (как правило, на нижней стенке). Спасибо за Ваш отзыв.
 • Віталій
  14.03.2019
  Яка вартість? Прошу повідомити про наявність на вказану при написанні коментаря пошту.
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Наразі, набір насадок Braun Oral-B Cross Action EB50 (3 шт.) немає в наявності. Ціна буде сформульована, коли товар прибуде на склад. Рекомендуємо залишити попереднє замовлення, залишивши контактний номер телефону, и як тільки набір з'явиться – з Вами зв'яжеться наш оператор и повідомить вартість аксесуару. Дякуємо за звернення.
 • Алексей
  15.11.2018
  Месяц прошел. как не было, так и нет
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Набор насадок Braun Oral-B Cross Action EB50 (3) пользуются огромным спросом. и быстро разбираются. Рекомендуем Вам сделать предварительный заказ, оставив контактный номер телефона, и как только они появятся в наличии с Вами свяжется наш менеджер. Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.